vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
47,41%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
31,87%
Štefan Surmánek ĽSNS
7,57%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
7,17%
Oliver Petrík JĽSS
1,59%
Lukáš Sisák KSS
1,20%
Róbert Bačinský NEKA
0,80%
Jozef Bobík NEKA
0,80%
Rudolf Botka NP
0,80%
Adam Šepetka NAJ
0,40%
Jarmila Tkáčová SNS
0,40%
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

18,74
%
2017 1. kolo
6,59
%
2013 2. kolo
16,20
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,74%
2013 2. kolo 6,59%
2013 1. kolo 16,2%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
98 hlasov
2
Róbert Puci, SMER-SD
69 hlasov
3
Radoslav Rendeš, ŠKV
56 hlasov
4
Július Hajdu, SMER-SD
44 hlasov
5
Jozef Horváth, MOST - HÍD
38 hlasov
6
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
7
Rastislav Petrovič, SMER-SD
35 hlasov
8
Štefan Duč, NEKA
34 hlasov
9
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
10
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
33 hlasov
11
Jana Mondiková, SMER-SD
32 hlasov
12
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
13
Libuša Babuľaková, ŠKV
26 hlasov
14
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
15
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
16
Karol Pataky, MOST - HÍD
25 hlasov
17
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
18
Tichomír Kačo, ŠKV
22 hlasov
19
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
20
Slavomír Illeš, NEKA
21 hlasov
21
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
22
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
23
Antónia Hrabská, ŠKV
20 hlasov
24
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
25
Peter Bačkovský, ŠKV
20 hlasov
26
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
27
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
28
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
29
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
18 hlasov
30
Gabriel Garanič, NEKA
18 hlasov
31
Jozef Gamrát, NEKA
16 hlasov
32
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
33
Michal Magnes, SNS
14 hlasov
34
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
13 hlasov
35
Michaela Ducárová, ŠKV
12 hlasov
36
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
37
Marián Vanci, ŠKV
12 hlasov
38
Milan Malý, KSS
11 hlasov
39
Martin Galgoczy, NEKA
10 hlasov
40
Gustáv Liszkai, SMER-SD
10 hlasov
41
Katarína Kasardová, KSS
10 hlasov
42
Peter Bielek, SNS
10 hlasov
43
Jozef Želinský, MOST - HÍD
9 hlasov
44
Zoltán Mento, NEKA
8 hlasov
45
Peter Pandy, MOST - HÍD
8 hlasov
46
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
8 hlasov
47
Iveta Solomonová, KSS
7 hlasov
48
Ján Seman, ŠANCA
7 hlasov
49
Tibor Sáradi, SMK-MKP
7 hlasov
50
Edina Kocsisová, NEKA
7 hlasov
51
Zoltán Ilko, SMK-MKP
6 hlasov
52
Csaba Furik, SMK-MKP
5 hlasov
53
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
54
Ján Juhász, MOST - HÍD
5 hlasov
55
Štefan Kandráč, NP
5 hlasov
56
Terézia Stanková, NEKA
5 hlasov
57
Csilla Bálintová, SMK-MKP
5 hlasov
58
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
59
Gejza Sačko, MOST - HÍD
3 hlasov
60
Peter Rico, MOST - HÍD
3 hlasov
61
Viktor Palko, MOST - HÍD
3 hlasov
62
Dionýz Szabó, ŠKV
3 hlasov
63
Marta Hrobová, ÚSVIT
3 hlasov
64
Peter Figeľ, DS
3 hlasov
65
István Takács, SMK-MKP
3 hlasov
66
Alexander Kis-Géczi, NAJ
2 hlasov
67
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
68
József Kopasz, SMK-MKP
1 hlasov
69
Adrian Haraszti, NAJ