vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
36,17%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
36,17%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
23,40%
Róbert Bačinský NEKA
2,13%
Lukáš Sisák KSS
2,13%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

32,16
%
2017 1. kolo
19,41
%
2013 2. kolo
25,29
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,16%
2013 2. kolo 19,41%
2013 1. kolo 25,29%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Balázs, MOST - HÍD
31 hlasov
2
Beáta Beke, SMK-MKP
29 hlasov
3
Pavol Burdiga, MOST - HÍD
17 hlasov
4
Peter Bollo, MOST - HÍD
16 hlasov
5
Juraj Nagy, NEKA
16 hlasov
6
Ferenc Porubán, SMK-MKP
14 hlasov
7
Zoltán Várady, SMK-MKP
13 hlasov
8
Monika Šeďová, MOST - HÍD
10 hlasov
9
Attila Anna, NEKA
9 hlasov
10
Július Barkai, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
11
Hildegarda Támárová, MOST - HÍD
8 hlasov
12
Matej Lada, ŠKV
6 hlasov
13
Juraj Balázs, NEKA
3 hlasov
14
Ladislav Juhász, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
15
Ivan Kuhn, OKS
3 hlasov
16
Erika Ocelníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
17
Eva Mihóková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
18
Martin Gallo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
19
Miloš Gallo, ŠANCA
1 hlasov
20
Ján Babič, SMER-SD
1 hlasov
21
Mária Bernáthová, KSS
1 hlasov
22
Matúš Bischof, OKS
1 hlasov
23
Róbert Bezek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
24
Juraj Bernár, KSS
1 hlasov
25
Štefan Bašták, SMER-SD
1 hlasov
26
Monika Repaszká, ŠKV
1 hlasov
27
Viliam Hlaváč, ŠKV
28
Karol Horník, SMER-SD
29
Jaroslav Kočiš, KSS
30
Karol Kováč, OKS
31
Jozef Kušnier, ĽS Naše Slovensko
32
Helena Laliková, KSS
33
Ariana Palme, ĽS Naše Slovensko
34
Peter Pamula, SNS
35
Dušan Pollák, ŠKV
36
Michal Terrai, NEKA
37
Gejza Záhn, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38
Róbert Hanuštiak, NEKA
39
Jozef Červeňák, RIS
40
Jarmila Breznenová, NÁRODNÁ KOALÍCIA
41
Dušan Žiak, ĽS Naše Slovensko