vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
39,23%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
37,94%
Štefan Škultéty NEKA
15,11%
Ferdinand Vavrík NEKA
2,89%
Petra Hajšelová Sme rodina
2,25%
Nora Pániková SZS
1,93%
Igor Valko NP
0,64%

Volebná účasť

23,85
%
2017 1. kolo
14,26
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,85%
2013 1. kolo 14,26%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Križan, NEKA
124 hlasov
2
Alena Bulková, NEKA
93 hlasov
3
Tomáš Vaňo, NEKA
88 hlasov
4
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
60 hlasov
5
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
60 hlasov
6
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
58 hlasov
7
Štefan Škultéty, NEKA
55 hlasov
8
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
53 hlasov
9
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
53 hlasov
10
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
49 hlasov
11
Stanislav Svatik, NEKA
46 hlasov
12
Peter Mikula, NEKA
42 hlasov
13
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
14
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
15
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
38 hlasov
16
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
38 hlasov
17
Jozef Kováč, NEKA
37 hlasov
18
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
19
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
36 hlasov
20
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
21
Marian Hudec, NEKA
32 hlasov
22
Danica Birošová, NEKA
28 hlasov
23
Miloslav Baco, NEKA
27 hlasov
24
Ingrid Opatovská, NEKA
24 hlasov
25
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
24 hlasov
26
Lukáš Beták, NEKA
24 hlasov
27
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
28
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
22 hlasov
29
Ján Krátky, NEKA
21 hlasov
30
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
31
Daniela Felgrová, NEKA
19 hlasov
32
Miroslav Řádek, NEKA
18 hlasov
33
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
34
Martin Hošták, NEKA
16 hlasov
35
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
36
Dagmar Mikulová, NEKA
14 hlasov
37
Martin Smolka, NEKA
13 hlasov
38
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
39
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
40
Miloš Mičega, NEKA
13 hlasov
41
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
42
Viera Žilková, NEKA
12 hlasov
43
Rastislav Šepták, NEKA
12 hlasov
44
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
45
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
46
Henrieta Crkoňová, NEKA
11 hlasov
47
Denisa Martinková, NaS - ns
10 hlasov
48
Ľubomír Horný, NEKA
9 hlasov
49
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
50
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
7 hlasov
51
Marek Trsťan, NEKA
7 hlasov
52
Ľubomír Slávik, NaS - ns
6 hlasov
53
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
54
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
55
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov