vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Kašper NEKA
53,13%
Ján Lunter NEKA
25,00%
Marian Kotleba ĽSNS
9,38%
Martin Juhaniak NEKA
6,25%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
6,25%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

36,02
%
2017 1. kolo
9,33
%
2013 2. kolo
30,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,02%
2013 2. kolo 9,33%
2013 1. kolo 30,66%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Aladár Bari, MOST - HÍD
46 hlasov
2
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
43 hlasov
3
Vojtech Kökény, SRK
31 hlasov
4
Vojtech Szajkó, SRK
27 hlasov
5
Peter Juhász, SMK-MKP
9 hlasov
6
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
8 hlasov
7
Ladislav Lang, MOST - HÍD
8 hlasov
8
Ferenc Auxt, SMK-MKP
7 hlasov
9
Ladislav Rigó, SMK-MKP
6 hlasov
10
Jozef Šimko, NEKA
6 hlasov
11
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
4 hlasov
12
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
13
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
2 hlasov
14
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
15
Vojtech Menyhárt, NEKA
2 hlasov
16
Stanislav Krahulec, NEKA
2 hlasov
17
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
18
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
19
Ivan Hazucha, SMER-SD
1 hlasov
20
Miroslava Grendelová, KSS
1 hlasov
21
Csaba Csízi, MOST - HÍD
1 hlasov
22
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
23
Michal Bagačka, SMER-SD
1 hlasov
24
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
25
Roman Lebeda, NEKA
26
Ján Lichanec, NEKA
27
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
28
Lukáš Kvietok, SMER-SD
29
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
30
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31
Stanislava Zvarová, SMER-SD
32
Gejza Mede, NEKA
33
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
34
Miroslava Vargová, NEKA
35
Aneta Vargicová, SNS
36
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
37
Martin Pliešovský, SNS
38
Alena Pivovarčiová, NP
39
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40
Zdenek Očovan, NAJ
41
Katarína Moncoľová, NEKA
42
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
43
Peter Mináč, SMER-SD
44
Anatolij Jefimov, KSS
45
Dušan Hlinka, SMER-SD
46
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47
Róbert Čipka, KSS
48
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
49
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...