Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
47,82%
Juraj Blanár Smer-SD
25,30%
Marián Murín NEKA
8,93%
Peter Sagan ĽSNS
8,50%
Anton Martvoň NEKA
3,99%
Ján Mikolaj SNS
2,40%
Peter Cibulka NEKA
1,93%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0,64%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
0,49%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Erika Cintulová, NEKA
4 986 hlasov
2
Peter Vons, NEKA
4 836 hlasov
3
Imrich Žigo, NEKA
4 372 hlasov
4
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 340 hlasov
5
František Výrostko, NEKA
3 310 hlasov
6
Peter Kašuba, NEKA
3 158 hlasov
7
Tatiana Červeňová, SMER-SD
3 131 hlasov
8
Tomáš Zanovit, NEKA
2 901 hlasov
9
Zdenko Kozák, SNS
2 833 hlasov
10
Martin Hudec, SNS
2 650 hlasov
11
Branislav Zacharides, NEKA
2 445 hlasov
12
Marcel Maťovčík, NEKA
2 292 hlasov
13
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 145 hlasov
14
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 137 hlasov
15
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 095 hlasov
16
Marián Krivuš, NEKA
2 024 hlasov
17
Milan Horňák, NEKA
2 022 hlasov
18
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 973 hlasov
19
Zuzana Valocká, NEKA
1 858 hlasov
20
Miroslav Mazúr, NEKA
1 699 hlasov
21
Slavomír Šuch, SMER-SD
1 612 hlasov
22
Katarína Tomášová, SMER-SD
1 533 hlasov
23
Štefan Balošák, SMER-SD
1 463 hlasov
24
Pavol Zemko, NEKA
1 358 hlasov
25
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
1 331 hlasov
26
Marián Fedor, SMER-SD
1 262 hlasov
27
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 255 hlasov
28
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 227 hlasov
29
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
1 069 hlasov
30
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
975 hlasov
31
Jozef Petráš, SMER-SD
906 hlasov
32
Marek Straka, SMER-SD
842 hlasov
33
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
828 hlasov
34
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
823 hlasov
35
Jaroslav Brzák, NEKA
813 hlasov
36
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
799 hlasov
37
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
796 hlasov
38
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
783 hlasov
39
Stanislav Rohoň, NEKA
765 hlasov
40
Róbert Ivaška, SMER-SD
758 hlasov
41
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
682 hlasov
42
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
668 hlasov
43
Patrik Antal, NEKA
617 hlasov
44
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
582 hlasov
45
Eva Milučká, SNS
531 hlasov
46
Ivan Gondáš, SNS
510 hlasov
47
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
450 hlasov
48
Marek Veverica, DOMA DOBRE
440 hlasov
49
Martin Čanády, SNS
371 hlasov
50
Dana Šinálová, SNS
349 hlasov
51
Miroslav Herák, KSS
342 hlasov
52
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
301 hlasov
53
Ján Burda, MOST - HÍD
239 hlasov
54
Alexander Velitš, VZDOR
207 hlasov

Volebná účasť

31,59
%
2017 1. kolo
18,03
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,59%
2013 1. kolo 18,03%