vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
55,45%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
30,00%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
6,36%
Jozef Bobík NEKA
1,82%
Lukáš Sisák KSS
1,82%
Róbert Bačinský NEKA
0,91%
Rudolf Botka NP
0,91%
Oliver Petrík JĽSS
0,91%
Štefan Surmánek ĽSNS
0,91%
Jarmila Tkáčová SNS
0,91%
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

28,10
%
2017 1. kolo
8,33
%
2013 2. kolo
19,09
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,1%
2013 2. kolo 8,33%
2013 1. kolo 19,09%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Furik, SMK-MKP
69 hlasov
2
Zoltán Mento, NEKA
49 hlasov
3
Karol Pataky, MOST - HÍD
46 hlasov
4
Csilla Bálintová, SMK-MKP
43 hlasov
5
Zoltán Ilko, SMK-MKP
39 hlasov
6
József Kopasz, SMK-MKP
39 hlasov
7
Štefan Duč, NEKA
35 hlasov
8
Jozef Horváth, MOST - HÍD
30 hlasov
9
Ján Juhász, MOST - HÍD
27 hlasov
10
István Takács, SMK-MKP
27 hlasov
11
Jozef Želinský, MOST - HÍD
25 hlasov
12
Tibor Sáradi, SMK-MKP
21 hlasov
13
Gejza Sačko, MOST - HÍD
20 hlasov
14
Gustáv Liszkai, SMER-SD
18 hlasov
15
Peter Pandy, MOST - HÍD
17 hlasov
16
Peter Rico, MOST - HÍD
16 hlasov
17
Edina Kocsisová, NEKA
15 hlasov
18
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
13 hlasov
19
Rastislav Petrovič, SMER-SD
10 hlasov
20
Róbert Puci, SMER-SD
9 hlasov
21
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
22
Viktor Palko, MOST - HÍD
8 hlasov
23
Július Hajdu, SMER-SD
7 hlasov
24
Jana Mondiková, SMER-SD
7 hlasov
25
Dionýz Szabó, ŠKV
7 hlasov
26
Marek Čižmár, NEKA
7 hlasov
27
Libuša Babuľaková, ŠKV
6 hlasov
28
Adrian Haraszti, NAJ
6 hlasov
29
Peter Bačkovský, ŠKV
5 hlasov
30
Tichomír Kačo, ŠKV
5 hlasov
31
Antónia Hrabská, ŠKV
4 hlasov
32
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
33
Alexander Kis-Géczi, NAJ
4 hlasov
34
Gabriel Garanič, NEKA
3 hlasov
35
Ján Seman, ŠANCA
3 hlasov
36
Peter Bielek, SNS
3 hlasov
37
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
38
Michaela Ducárová, ŠKV
3 hlasov
39
Marta Hrobová, ÚSVIT
2 hlasov
40
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
41
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
42
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
43
Marián Vanci, ŠKV
1 hlasov
44
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
45
Iveta Solomonová, KSS
1 hlasov
46
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
47
Radoslav Rendeš, ŠKV
1 hlasov
48
Jozef Gamrát, NEKA
1 hlasov
49
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
50
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
51
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
52
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
53
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
54
Michal Magnes, SNS
1 hlasov
55
Peter Figeľ, DS
56
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
57
Martin Galgoczy, NEKA
58
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
59
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
60
Terézia Stanková, NEKA
61
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
62
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
63
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
64
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65
Milan Malý, KSS
66
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
67
Katarína Kasardová, KSS
68
Štefan Kandráč, NP
69
Slavomír Illeš, NEKA