Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
59,49%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
13,92%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
12,66%
Jozef Bobík NEKA
3,80%
Róbert Bačinský NEKA
2,53%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,53%
Jarmila Tkáčová SNS
2,53%
Lukáš Sisák KSS
1,27%
Vladislav Stanko NEKA
1,27%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Vargová, MOST - HÍD
47 hlasov
2
Mária Bálintová, MOST - HÍD
38 hlasov
3
Peter Jakab, MOST - HÍD
38 hlasov
4
Tibor Varga, SMK-MKP
28 hlasov
5
Ildikó Vargová, ŠKV
26 hlasov
6
František Farkaš, SMER-SD
13 hlasov
7
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
8
Lukáš Pažinka, NEKA
8 hlasov
9
Ján Viselka, NEKA
8 hlasov
10
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
11
Oskar Szabo, SZS
7 hlasov
12
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
13
Emil Čurma, SNS
6 hlasov
14
Valéria Eľková, NEKA
5 hlasov
15
Branislav Sijka, NEKA
5 hlasov
16
Peter Horňák, DS
5 hlasov
17
Dušan Goda, NEKA
4 hlasov
18
Marián Markovič, ŠKV
4 hlasov
19
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
20
Michal Stričík, ŠKV
4 hlasov
21
Stanislav Gaľa, ŠKV
4 hlasov
22
Emil Ďurovčík, SMER-SD
4 hlasov
23
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
24
Marek Švingál, ŠKV
4 hlasov
25
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
26
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
27
Matej Šarocký, ŠANCA
3 hlasov
28
Bohuš Jakuboc, ŠKV
3 hlasov
29
Ján Mihalečko, SMER-SD
3 hlasov
30
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
31
Miroslav Šimko, SNS
2 hlasov
32
Viliam Zahorčák, SMER-SD
2 hlasov
33
Jozef Sokologorský, SMER-SD
2 hlasov
34
Karol Pavelka, SNS
2 hlasov
35
Marián Nistor, ŠKV
2 hlasov
36
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
37
Pavol Kuchta, SMER-SD
2 hlasov
38
Mikuláš Kiš, NAJ
2 hlasov
39
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
40
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
41
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
42
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
43
Peter Malík, SNS
1 hlasov
44
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
45
Erik Sibal, NEKA
1 hlasov
46
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
47
Jozef Bobík, NEKA
1 hlasov
48
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
1 hlasov
49
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
50
Peter Sabol, SNS
1 hlasov
51
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
52
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
53
Iveta Golmicová, ŠANCA
1 hlasov
54
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
55
Peter Borza, SNS
1 hlasov
56
Ľudovít Adam, NEKA
1 hlasov
57
Jaroslav Vaľo, SNS
1 hlasov
58
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
59
Marta Hermannová, NAJ
60
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
61
Ondrej Golas, NEKA
62
Jana Cibereová, SMER-SD
63
Jozef Jambor, NAJ
64
Marek Misár, NAJ
65
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
66
Jozef Onda, NAJ
67
Timea Sotáková, SMER-SD
68
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
69
Radoslav Smutný, SP
70
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
71
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
72
Viliam Brandis, NAJ
73
Milan Barančík, ÚSVIT
74
Peter Badida, VZDOR

Volebná účasť

38,27
%
2017 1. kolo
20,47
%
2013 2. kolo
26,19
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,27%
2013 2. kolo 20,47%
2013 1. kolo 26,19%