vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
46,48%
Iván Farkas SMK
30,99%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
8,45%
Milan Uhrík ĽSNS
7,04%
Peter Oremus NEKA
5,63%
Ján Marko NP
1,41%
Ľászló Hajdu MKDA
Renáta Kolenčíková NEKA

Volebná účasť

16,82
%
2017 1. kolo
6,92
%
2013 2. kolo
11,31
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 16,82%
2013 2. kolo 6,92%
2013 1. kolo 11,31%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
39 hlasov
2
Zita Cseri, NEKA
32 hlasov
3
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
24 hlasov
4
Tibor Csenger, SMK-MKP
21 hlasov
5
Dezső Pálffy, SMK-MKP
19 hlasov
6
Beáta Kiss, SMK-MKP
18 hlasov
7
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
16 hlasov
8
Peter Köpöncei, SMK-MKP
15 hlasov
9
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
10
Ondrej Juhász, NEKA
13 hlasov
11
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
12
Pál Zachar, NEKA
11 hlasov
13
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
14
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
15
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
16
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
17
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
18
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
19
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
20
Marianna Šedivá, NEKA
5 hlasov
21
Erika Sulinová, NEKA
5 hlasov
22
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
23
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
24
Michal Ivanický, KSS
4 hlasov
25
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
26
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
27
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
28
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 hlasov
29
Ján Kútik, KSS
3 hlasov
30
Igor Éder, NEKA
3 hlasov
31
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
3 hlasov
32
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
33
Ján Krtík, NEKA
2 hlasov
34
Ladislav Vörös, KSS
2 hlasov
35
Miroslav Kamenský, KSS
2 hlasov
36
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2 hlasov
37
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
38
Igor Gogora, NEKA
2 hlasov
39
Igor Varga, NEKA
1 hlasov
40
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
41
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
42
Ján Hamar, KSS
1 hlasov
43
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko