vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
32,56%
Róbert Bačinský NEKA
20,93%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
18,60%
Štefan Surmánek ĽSNS
18,60%
Jarmila Tkáčová SNS
6,98%
Vladislav Stanko NEKA
2,33%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

24,86
%
2017 1. kolo
12,50
%
2013 2. kolo
14,28
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,86%
2013 2. kolo 12,5%
2013 1. kolo 14,28%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anton Medvec, NEKA
18 hlasov
2
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
3
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
4
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
5
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
6
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
7
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
8
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
9
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
10
Ján Kokarda, NEKA
6 hlasov
11
Martina Dutková, NEKA
6 hlasov
12
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
13
Anetta Strýčková, NEKA
5 hlasov
14
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
15
Mária Lacková, NEKA
5 hlasov
16
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
5 hlasov
17
Ivan Hriczko, ŠKV
4 hlasov
18
Vlastimil Lakatoš, NEKA
3 hlasov
19
Tamás Iván, SMK-MKP
3 hlasov
20
Monika Gergelová, SNS
3 hlasov
21
Gabriel Böhm, NEKA
2 hlasov
22
Jozef Hric, KSS
2 hlasov
23
Rudolf Varga, VZDOR
2 hlasov
24
Miloš Barcal, NEKA
2 hlasov
25
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
26
Peter Kocai, NAJ
2 hlasov
27
Július Beluscsák, NEKA
2 hlasov
28
Július Begala, NEKA
2 hlasov
29
Slavomír Borovský, DS
2 hlasov
30
Roland Szabó, SMER-SD
2 hlasov
31
Peter Seman, KSS
2 hlasov
32
Michal Rečka, SMER-SD
2 hlasov
33
Pavol Lehotský, NEKA
2 hlasov
34
Ján Horváth, NEKA
2 hlasov
35
Vojtech Farkaš, NEKA
1 hlasov
36
Peter Derevjaník, SMER-SD
1 hlasov
37
Ondrej Bernát, SMER-SD
1 hlasov
38
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
39
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
40
Radoslav Hodor, NEKA
1 hlasov
41
Erika Zámboriová, ŠKV
1 hlasov
42
Elena Fialková, MOST - HÍD
1 hlasov
43
Jarmila Vaňová, ŠKV
1 hlasov
44
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
1 hlasov
45
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
46
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
47
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
48
Ján Serbin, NEKA
1 hlasov
49
Tomáš Suchý, ŠANCA
1 hlasov
50
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
51
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
1 hlasov
52
Július Pelegrin, NEKA
1 hlasov
53
Tibor Bráz, NEKA
54
Mária Dulovičová, NEKA
55
Július Grulyo, NEKA
56
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
57
Csaba Simkó, SMK-MKP
58
František Petro, SMER-SD
59
Attila Oravecz, MOST - HÍD
60
Jozef Krešák, ŠANCA
61
Augustín Köteles, NAJ
62
Ervín Kompuš, NAJ
63
Alexander Képes, SMK-MKP
64
Slavomír Horváth, SNS
65
Alexander Horváth, MOST - HÍD
66
Gábor Szalay, SMK-MKP