vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
56,94%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
32,47%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,00%
Jarmila Tkáčová SNS
2,35%
Róbert Bačinský NEKA
1,41%
Jozef Bobík NEKA
0,47%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0,47%
Lukáš Sisák KSS
0,47%
Vladislav Stanko NEKA
0,47%
Rudolf Botka NP
0,24%
Jaroslav Džunko NEKA
0,24%
Oliver Petrík JĽSS
0,24%
Ján Struk SMS
0,24%
Jozef Červenák RIS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

35,15
%
2017 1. kolo
13,03
%
2013 2. kolo
13,71
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,15%
2013 2. kolo 13,03%
2013 1. kolo 13,71%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Serbin, NEKA
139 hlasov
2
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
121 hlasov
3
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
119 hlasov
4
Ondrej Bernát, SMER-SD
107 hlasov
5
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
98 hlasov
6
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
96 hlasov
7
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
85 hlasov
8
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
75 hlasov
9
Monika Gergelová, SNS
75 hlasov
10
František Petro, SMER-SD
74 hlasov
11
Peter Derevjaník, SMER-SD
71 hlasov
12
Michal Rečka, SMER-SD
69 hlasov
13
Erika Zámboriová, ŠKV
61 hlasov
14
Jarmila Vaňová, ŠKV
60 hlasov
15
Roland Szabó, SMER-SD
52 hlasov
16
Miloš Barcal, NEKA
51 hlasov
17
Martina Dutková, NEKA
45 hlasov
18
Ján Kokarda, NEKA
42 hlasov
19
Július Beluscsák, NEKA
40 hlasov
20
Gabriel Böhm, NEKA
40 hlasov
21
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
39 hlasov
22
Anton Medvec, NEKA
37 hlasov
23
Anetta Strýčková, NEKA
36 hlasov
24
Ivan Hriczko, ŠKV
36 hlasov
25
Mária Lacková, NEKA
35 hlasov
26
Radoslav Hodor, NEKA
35 hlasov
27
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
28
Pavol Lehotský, NEKA
33 hlasov
29
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
30
Mária Dulovičová, NEKA
32 hlasov
31
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
32
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
28 hlasov
33
Vojtech Farkaš, NEKA
28 hlasov
34
Tomáš Suchý, ŠANCA
25 hlasov
35
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
36
Vlastimil Lakatoš, NEKA
23 hlasov
37
Peter Seman, KSS
22 hlasov
38
Ján Horváth, NEKA
20 hlasov
39
Július Pelegrin, NEKA
20 hlasov
40
Slavomír Horváth, SNS
20 hlasov
41
István Zachariaš, SMK-MKP
17 hlasov
42
Peter Kocai, NAJ
17 hlasov
43
Slavomír Borovský, DS
17 hlasov
44
Elena Fialková, MOST - HÍD
14 hlasov
45
Július Begala, NEKA
13 hlasov
46
Jozef Krešák, ŠANCA
12 hlasov
47
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
10 hlasov
48
Alexander Horváth, MOST - HÍD
9 hlasov
49
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
50
Tibor Bráz, NEKA
9 hlasov
51
Jozef Hric, KSS
8 hlasov
52
Ervín Kompuš, NAJ
8 hlasov
53
Rudolf Varga, VZDOR
7 hlasov
54
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
7 hlasov
55
Július Grulyo, NEKA
6 hlasov
56
Alexander Képes, SMK-MKP
5 hlasov
57
Attila Oravecz, MOST - HÍD
5 hlasov
58
László Köteles, SMK-MKP
4 hlasov
59
Anton Király, SMK-MKP
4 hlasov
60
Tamás Iván, SMK-MKP
4 hlasov
61
Ladislav Vojtko, KSS
4 hlasov
62
Augustín Köteles, NAJ
3 hlasov
63
Csaba Simkó, SMK-MKP
3 hlasov
64
Gábor Szalay, SMK-MKP
2 hlasov
65
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
66
Norbert Krušinský, MOST - HÍD