vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
47,10%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
24,64%
Štefan Škultéty NEKA
11,59%
Petra Hajšelová Sme rodina
7,25%
Ferdinand Vavrík NEKA
3,62%
Nora Pániková SZS
2,90%
Igor Valko NP
2,90%

Volebná účasť

24,36
%
2017 1. kolo
20,31
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,36%
2013 1. kolo 20,31%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Čičmanec, NEKA
90 hlasov
2
Jana Matiašková, NEKA
40 hlasov
3
Ladislav Procházka, NEKA
35 hlasov
4
Vojtech Čičmanec, NEKA
34 hlasov
5
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
28 hlasov
6
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
27 hlasov
7
Viera Beňová, NEKA
25 hlasov
8
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
24 hlasov
9
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
10
Pavol Caňo, NEKA
23 hlasov
11
Miroslav Dzina, NEKA
21 hlasov
12
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
13
Dušan Ďuriš, NEKA
19 hlasov
14
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
15
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
16
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16 hlasov
17
Miroslav Rajčo, NEKA
16 hlasov
18
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
19
Mária Šramková, NEKA
13 hlasov
20
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
21
Andrej Kmotorka, NEKA
13 hlasov
22
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
23
Michal Ďureje, NEKA
13 hlasov
24
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
25
Tomáš Tines, NEKA
12 hlasov
26
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
27
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
28
Martin Uríček, NEKA
11 hlasov
29
Viera Hurtišová, KSS
11 hlasov
30
Martin Drozd, NEKA
11 hlasov
31
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
32
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
33
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
9 hlasov
34
Ján Madžo, DOMA DOBRE
9 hlasov
35
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
36
Alojz Vlčko, NEKA
9 hlasov
37
Tomáš Kozák, NEKA
8 hlasov
38
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
39
Jozef Franek, NEKA
8 hlasov
40
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
41
Jozef Otto, NEKA
8 hlasov
42
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
43
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
44
Martin Šujan, NEKA
7 hlasov
45
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
46
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
47
Branislav Krpelan, NEKA
6 hlasov
48
Karol Herceg, KSS
6 hlasov
49
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
50
Ľubomír Dzurák, NEKA
5 hlasov
51
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
52
Eduard Prilinský, NEKA
5 hlasov
53
Tomáš Grešner, NEKA
5 hlasov
54
Branislav Gigac, NEKA
5 hlasov
55
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
56
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
57
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
58
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
59
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
2 hlasov
60
Anton Vrecko, NEKA
2 hlasov
61
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
62
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
63
Marián Mittaš, KSS
2 hlasov
64
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
65
Andrej Sikora, KSS
1 hlasov
66
Ingrid Majdová, KSS
67
Igor Sojka, KSS
68
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko