vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
35,29%
Ján Lunter NEKA
25,00%
Igor Kašper NEKA
16,18%
Pavel Greksa NEKA
11,76%
Martin Juhaniak NEKA
5,88%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
2,94%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1,47%
Milan Urbáni SMS
1,47%
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

38,98
%
2017 1. kolo
30,68
%
2013 2. kolo
28,04
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,98%
2013 2. kolo 30,68%
2013 1. kolo 28,04%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Pelč, NEKA
24 hlasov
2
Branislav Hámorník, SMER-SD
23 hlasov
3
Rudolf Slivka, SNS
22 hlasov
4
Jana Haláková, SMER-SD
18 hlasov
5
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
18 hlasov
6
Pavel Greksa, NEKA
17 hlasov
7
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
8
Ján Mičuda, SMER-SD
11 hlasov
9
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
10
Pavol Baculík, NEKA
8 hlasov
11
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
12
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
7 hlasov
13
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
14
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
15
Lukáš Čavoj, NEKA
5 hlasov
16
Pavol Križo, SNS
5 hlasov
17
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
18
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
19
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
20
Attila Agócs, MOST - HÍD
2 hlasov
21
Lucia Kašiarová, KSS
2 hlasov
22
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
23
Marian Šulek, KSS
2 hlasov
24
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
25
Péter Csúsz, SMK-MKP
1 hlasov
26
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
27
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
28
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
29
Ján Svoreň, KSS
1 hlasov
30
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
31
Štefan Kertész, MOST - HÍD
1 hlasov
32
Karol Ferencz, MOST - HÍD
1 hlasov
33
Péter György, SMK-MKP
34
Milan Alberti, NEKA
35
Zoltán Balog, NEKA
36
Tibor Tóth, MOST - HÍD
37
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
38
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
39
Denisa Nincová, NEKA
40
István Mázik, MKDA-MKDSZ
41
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
42
Jozef Bari, SRK
43
Július Čipčala, SRK
44
László Kerekes, SMK-MKP