vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
49,57%
Marian Kotleba ĽSNS
20,51%
Igor Kašper NEKA
15,38%
Martin Juhaniak NEKA
10,26%
Pavel Greksa NEKA
0,85%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,85%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,85%
Jozef Šimko NEKA
0,85%
Milan Urbáni SMS
0,85%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

59,00
%
2017 1. kolo
30,76
%
2013 2. kolo
27,69
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 59%
2013 2. kolo 30,76%
2013 1. kolo 27,69%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Matej Snopko, NEKA
27 hlasov
2
Jozef Bakša, NEKA
23 hlasov
3
Jozef Ježík, SMER-SD
22 hlasov
4
Peter Košík, NEKA
21 hlasov
5
Milan Čarnoký, NEKA
18 hlasov
6
Ján Beljak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
7
Peter Hričina, NEKA
17 hlasov
8
Juraj Družbacký, SMER-SD
17 hlasov
9
Alžbeta Staníková, NEKA
17 hlasov
10
Ján Mikovčák, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
11
Miroslav Kusein, SMER-SD
15 hlasov
12
Róbert Olšiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
13
Ľudmila Lysinová, SMER-SD
15 hlasov
14
Marek Darmo, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
15
Peter Časnocha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
16
Róbert Vasil, NEKA
13 hlasov
17
Simona Karhútová, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
18
Vladimír Sojak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
19
Samir Moumani, NEKA
11 hlasov
20
Rastislav Bobor, KSS
11 hlasov
21
Anna Paľovová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
22
Rastislav Schlosár, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
23
Igor Šufliarsky, SNS
8 hlasov
24
Viktoria Vonkomerová, HZD
7 hlasov
25
Mária Michnová, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
26
Ivan Sitár, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
27
Róbert Hraško, ŠANCA
7 hlasov
28
Slavomír Hanuska, SNS
7 hlasov
29
Miroslav Náhlik, SMER-SD
5 hlasov
30
Miroslav Gálik, NaS - ns
4 hlasov
31
Ivan Bartoš, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
32
Ján Plesník, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
33
Ľubomír Zubčák, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
34
Vladimír Neumann, VZDOR
2 hlasov
35
Viliam Baňák, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
36
Marek Kabát, NaS - ns
1 hlasov
37
Albín Geršič, HZD
1 hlasov
38
Oskar Hruška, JEDNOTA-ĽSS