vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
35,38%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
23,08%
Štefan Surmánek ĽSNS
16,92%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
9,23%
Jarmila Tkáčová SNS
6,15%
Rudolf Botka NP
3,08%
Róbert Bačinský NEKA
1,54%
Oliver Petrík JĽSS
1,54%
Lukáš Sisák KSS
1,54%
Adam Šepetka NAJ
1,54%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

26,51
%
2017 1. kolo
10,38
%
2013 2. kolo
17,24
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,51%
2013 2. kolo 10,38%
2013 1. kolo 17,24%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
17 hlasov
2
Radoslav Rendeš, ŠKV
13 hlasov
3
Róbert Puci, SMER-SD
12 hlasov
4
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
11 hlasov
5
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
6
Štefan Duč, NEKA
10 hlasov
7
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
8
Tichomír Kačo, ŠKV
9 hlasov
9
Jozef Horváth, MOST - HÍD
9 hlasov
10
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
11
Rastislav Petrovič, SMER-SD
9 hlasov
12
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
13
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
14
Gabriel Garanič, NEKA
8 hlasov
15
Martin Galgoczy, NEKA
8 hlasov
16
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
17
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
18
Antónia Hrabská, ŠKV
7 hlasov
19
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
20
Karol Pataky, MOST - HÍD
7 hlasov
21
Július Hajdu, SMER-SD
7 hlasov
22
Jana Mondiková, SMER-SD
7 hlasov
23
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
24
Michaela Ducárová, ŠKV
7 hlasov
25
Edina Kocsisová, NEKA
6 hlasov
26
Zoltán Mento, NEKA
5 hlasov
27
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
28
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
29
Terézia Stanková, NEKA
5 hlasov
30
Dionýz Szabó, ŠKV
5 hlasov
31
Jozef Želinský, MOST - HÍD
5 hlasov
32
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
33
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
34
Michal Magnes, SNS
4 hlasov
35
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
36
Milan Malý, KSS
4 hlasov
37
Katarína Kasardová, KSS
4 hlasov
38
Štefan Kandráč, NP
4 hlasov
39
Gejza Sačko, MOST - HÍD
4 hlasov
40
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
41
Peter Bačkovský, ŠKV
4 hlasov
42
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
43
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
44
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
45
Ján Seman, ŠANCA
3 hlasov
46
Viktor Palko, MOST - HÍD
3 hlasov
47
József Kopasz, SMK-MKP
3 hlasov
48
Peter Bielek, SNS
3 hlasov
49
Libuša Babuľaková, ŠKV
3 hlasov
50
Jozef Gamrát, NEKA
3 hlasov
51
Peter Rico, MOST - HÍD
2 hlasov
52
Gustáv Liszkai, SMER-SD
2 hlasov
53
Peter Pandy, MOST - HÍD
2 hlasov
54
Csilla Bálintová, SMK-MKP
1 hlasov
55
Marián Vanci, ŠKV
1 hlasov
56
Iveta Solomonová, KSS
1 hlasov
57
Ján Juhász, MOST - HÍD
1 hlasov
58
Slavomír Illeš, NEKA
1 hlasov
59
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
60
Csaba Furik, SMK-MKP
1 hlasov
61
Peter Figeľ, DS
1 hlasov
62
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
63
Tibor Sáradi, SMK-MKP
64
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
65
Alexander Kis-Géczi, NAJ
66
Zoltán Ilko, SMK-MKP
67
Adrian Haraszti, NAJ
68
Marta Hrobová, ÚSVIT
69
István Takács, SMK-MKP