vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
55,84%
Milan Uhrík ĽSNS
15,58%
Peter Oremus NEKA
14,29%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
11,69%
Ľászló Hajdu MKDA
1,30%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,30%
Iván Farkas SMK
Ján Marko NP

Volebná účasť

37,61
%
2017 1. kolo
42,62
%
2013 2. kolo
32,60
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,61%
2013 2. kolo 42,62%
2013 1. kolo 32,6%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miloslav Krajčík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
34 hlasov
2
Daniel Hecht, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
21 hlasov
3
Peter Oremus, NEKA
19 hlasov
4
Juraj Horváth, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
5
Jozef Dvonč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
6
Marek Illéš, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
7
Helena Kováčová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
8
Štefan Štefek, NEKA
15 hlasov
9
Juraj Buzinkai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
10
Ján Greššo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
11
Ondrej Šedivý, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
12
Anna Šmehilová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
13
Erik Lajtman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
14
Milan Uhrík, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
15
Ľubomír Moravčík, NEKA
9 hlasov
16
Ľubomír Kleštinec, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
17
Lukáš Čelinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
18
Renáta Kolenčíková, NEKA
8 hlasov
19
Dominika Tekeliová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
20
Branislav Dobrovodský, NEKA
7 hlasov
21
Tomáš Galbavý, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
22
Štefan Korman, NEKA
6 hlasov
23
Adam Púchovský, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
24
Mário Dinga, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
25
Róbert Balkó, SMK-MKP
6 hlasov
26
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
27
Juraj Gajdoš, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
28
Zdenko Svoboda, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
29
Lenka Gažová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
30
Jozef Hrozenský, NEKA
5 hlasov
31
Daniel Balko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
32
Miroslav Tvrdoň, NEKA
5 hlasov
33
Mariana Kováčová, NEKA
5 hlasov
34
Milan Proksa, SZS
5 hlasov
35
Peter Košťál, NEKA
5 hlasov
36
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
37
Ivan Michna, NEKA
4 hlasov
38
Eva Hudecová, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
39
Miloslav Hatala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
40
Miloš Dovičovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
41
Igor Demo, NEKA
4 hlasov
42
Radoslav Pavelka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
43
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
44
Ján Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
45
Lýdia Pilková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
46
Monika Pňačeková, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
47
Marek Šesták, NEKA
3 hlasov
48
Vladimíra Vargová Mičeková, NEKA
3 hlasov
49
Vladimír Špánik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
50
Milan Packa, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
51
Patrik Ďurfina, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
52
Ladislav Blaško, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
53
Eva Antošová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 hlasov
54
Róbert Anda, SDKÚ-DS
2 hlasov
55
Veronika Čimová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
56
Anton Žikla, KSS
2 hlasov
57
Dušan Chebeň, NP
2 hlasov
58
Miriama Fintová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
59
Roland Kečkéš, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
60
Viliam Mokráň, SZSZO
2 hlasov
61
Ondrej Ňorba, KSS
2 hlasov
62
Samuel Šimko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
63
Miroslav Gut, NEKA
1 hlasov
64
Róbert Sitár, NEKA
1 hlasov
65
Marta Rácová, NEKA
1 hlasov
66
Róbert Bakyta, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
67
Roman Mrázik, NEKA
1 hlasov
68
Ján Laurenčík, NP
1 hlasov
69
Janka Buršáková, NEKA
1 hlasov
70
Mário Duchoň, KSS
1 hlasov
71
Juraj Ivanička, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
72
Štefan Mirga, SZSZO
1 hlasov
73
Rastislav Horňák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
74
Ján Veteráni, DOMA DOBRE
1 hlasov
75
Blažej Paukeje, ĽS Naše Slovensko
76
Ivana Matušková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
77
Pavol Leštinský, KSS
78
Dušan Janek, KSS
79
Branislav Diďák, NEKA
80
Peter Bulla, NEKA
81
Peter Kremen, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
82
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)