vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
53,63%
Marian Kotleba ĽSNS
17,24%
Igor Kašper NEKA
12,44%
Pavel Greksa NEKA
5,95%
Martin Juhaniak NEKA
5,84%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1,24%
Milan Urbáni SMS
0,81%
Miroslav Gálik NAS
0,52%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,47%
Jozef Šimko NEKA
0,39%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,32%
Alena Piovarčiová NP
0,30%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
0,24%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,23%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,22%
Znenek Očovan NAJ
0,08%
Jozef Sásik SĽSAH
0,08%

Volebná účasť

33,74
%
2017 1. kolo
19,12
%
2013 2. kolo
18,59
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,74%
2013 2. kolo 19,12%
2013 1. kolo 18,59%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavol Baculík, NEKA
3173 hlasov
2
Juraj Pelč, NEKA
2037 hlasov
3
Pavel Greksa, NEKA
1751 hlasov
4
Branislav Hámorník, SMER-SD
1742 hlasov
5
Rudolf Slivka, SNS
1552 hlasov
6
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1484 hlasov
7
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1256 hlasov
8
Péter Csúsz, SMK-MKP
1182 hlasov
9
Attila Agócs, MOST - HÍD
1055 hlasov
10
Denisa Nincová, NEKA
935 hlasov
11
Pavol Križo, SNS
932 hlasov
12
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
902 hlasov
13
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
804 hlasov
14
Jana Haláková, SMER-SD
779 hlasov
15
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
614 hlasov
16
Ján Mičuda, SMER-SD
591 hlasov
17
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
590 hlasov
18
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
564 hlasov
19
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
526 hlasov
20
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
440 hlasov
21
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
429 hlasov
22
Lucia Kašiarová, KSS
418 hlasov
23
Lukáš Čavoj, NEKA
413 hlasov
24
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
394 hlasov
25
Péter György, SMK-MKP
324 hlasov
26
László Kerekes, SMK-MKP
253 hlasov
27
Ján Svoreň, KSS
249 hlasov
28
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
232 hlasov
29
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
217 hlasov
30
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
194 hlasov
31
Štefan Kertész, MOST - HÍD
174 hlasov
32
Tibor Tóth, MOST - HÍD
171 hlasov
33
Milan Alberti, NEKA
166 hlasov
34
Marian Šulek, KSS
146 hlasov
35
Karol Ferencz, MOST - HÍD
113 hlasov
36
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
102 hlasov
37
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
95 hlasov
38
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
94 hlasov
39
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
91 hlasov
40
István Mázik, MKDA-MKDSZ
70 hlasov
41
Zoltán Balog, NEKA
68 hlasov
42
Július Čipčala, SRK
59 hlasov
43
Jozef Bari, SRK
59 hlasov
44
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
55 hlasov