vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
61,18%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
22,37%
Štefan Surmánek ĽSNS
7,89%
Oliver Petrík JĽSS
3,29%
Jarmila Tkáčová SNS
1,97%
Róbert Bačinský NEKA
1,32%
Lukáš Sisák KSS
1,32%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0,66%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

25,81
%
2017 1. kolo
8,90
%
2013 2. kolo
12,04
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,81%
2013 2. kolo 8,9%
2013 1. kolo 12,04%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jana Cibereová, SMER-SD
55 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER-SD
54 hlasov
3
František Farkaš, SMER-SD
49 hlasov
4
Ján Mihalečko, SMER-SD
43 hlasov
5
Pavol Kuchta, SMER-SD
37 hlasov
6
Jozef Sokologorský, SMER-SD
35 hlasov
7
Viliam Zahorčák, SMER-SD
34 hlasov
8
Timea Sotáková, SMER-SD
30 hlasov
9
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
10
Valéria Eľková, NEKA
29 hlasov
11
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
12
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
13
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
14
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
15
Bohuš Jakuboc, ŠKV
21 hlasov
16
Radoslav Smutný, SP
19 hlasov
17
Jaroslav Vaľo, SNS
17 hlasov
18
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
19
Stanislav Gaľa, ŠKV
13 hlasov
20
Ľudovít Adam, NEKA
13 hlasov
21
Branislav Sijka, NEKA
12 hlasov
22
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
12 hlasov
23
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
24
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
11 hlasov
25
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
26
Emil Čurma, SNS
10 hlasov
27
Ján Viselka, NEKA
10 hlasov
28
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
29
Jozef Bobík, NEKA
9 hlasov
30
Marián Markovič, ŠKV
9 hlasov
31
Matej Šarocký, ŠANCA
8 hlasov
32
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
33
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
34
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
35
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
36
Dušan Goda, NEKA
7 hlasov
37
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
38
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
6 hlasov
39
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
40
Mária Bálintová, MOST - HÍD
5 hlasov
41
Ondrej Golas, NEKA
5 hlasov
42
Peter Horňák, DS
5 hlasov
43
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
44
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
45
Marek Švingál, ŠKV
4 hlasov
46
Michal Stričík, ŠKV
4 hlasov
47
Peter Malík, SNS
4 hlasov
48
Peter Badida, VZDOR
4 hlasov
49
Erik Sibal, NEKA
3 hlasov
50
Miroslav Šimko, SNS
3 hlasov
51
Peter Sabol, SNS
3 hlasov
52
Marián Nistor, ŠKV
3 hlasov
53
Marta Hermannová, NAJ
3 hlasov
54
Iveta Golmicová, ŠANCA
3 hlasov
55
Oskar Szabo, SZS
2 hlasov
56
Karol Pavelka, SNS
2 hlasov
57
Peter Jakab, MOST - HÍD
2 hlasov
58
Milan Barančík, ÚSVIT
2 hlasov
59
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
60
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
61
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
62
Mária Vargová, MOST - HÍD
1 hlasov
63
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
64
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
1 hlasov
65
Ildikó Vargová, ŠKV
1 hlasov
66
Tibor Varga, SMK-MKP
67
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
68
Lukáš Pažinka, NEKA
69
Jozef Onda, NAJ
70
Marek Misár, NAJ
71
Peter Borza, SNS
72
Viliam Brandis, NAJ
73
Jozef Jambor, NAJ
74
Mikuláš Kiš, NAJ