vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
39,55%
Marian Kotleba ĽSNS
26,57%
Pavel Greksa NEKA
17,44%
Igor Kašper NEKA
7,10%
Martin Juhaniak NEKA
4,87%
Milan Urbáni SMS
1,62%
Miroslav Gálik NAS
0,81%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,81%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,41%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,20%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,20%
Znenek Očovan NAJ
0,20%
Jozef Sásik SĽSAH
0,20%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Alena Piovarčiová NP
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

31,69
%
2017 1. kolo
22,88
%
2013 2. kolo
23,06
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,69%
2013 2. kolo 22,88%
2013 1. kolo 23,06%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavel Greksa, NEKA
241 hlasov
2
Milan Alberti, NEKA
165 hlasov
3
Branislav Hámorník, SMER-SD
111 hlasov
4
Pavol Baculík, NEKA
109 hlasov
5
Juraj Pelč, NEKA
106 hlasov
6
Ján Mičuda, SMER-SD
106 hlasov
7
Rudolf Slivka, SNS
104 hlasov
8
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
94 hlasov
9
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
71 hlasov
10
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
64 hlasov
11
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
63 hlasov
12
Jana Haláková, SMER-SD
61 hlasov
13
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
53 hlasov
14
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
15
Pavol Križo, SNS
48 hlasov
16
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
46 hlasov
17
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
41 hlasov
18
Denisa Nincová, NEKA
38 hlasov
19
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
20
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
21
Lucia Kašiarová, KSS
24 hlasov
22
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
22 hlasov
23
Lukáš Čavoj, NEKA
21 hlasov
24
Ján Svoreň, KSS
11 hlasov
25
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
26
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
11 hlasov
27
Attila Agócs, MOST - HÍD
9 hlasov
28
Marian Šulek, KSS
9 hlasov
29
Péter Csúsz, SMK-MKP
8 hlasov
30
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
31
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
32
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
5 hlasov
33
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
34
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
35
István Mázik, MKDA-MKDSZ
4 hlasov
36
Július Čipčala, SRK
3 hlasov
37
Jozef Bari, SRK
2 hlasov
38
László Kerekes, SMK-MKP
2 hlasov
39
Štefan Kertész, MOST - HÍD
2 hlasov
40
Tibor Tóth, MOST - HÍD
2 hlasov
41
Karol Ferencz, MOST - HÍD
1 hlasov
42
Péter György, SMK-MKP
1 hlasov
43
Zoltán Balog, NEKA
1 hlasov
44
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
1 hlasov