vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
42,61%
Juraj Blanár Smer-SD
24,74%
Marián Murín NEKA
10,31%
Peter Sagan ĽSNS
8,59%
Anton Martvoň NEKA
4,12%
Ján Mikolaj SNS
3,44%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
2,75%
Peter Cibulka NEKA
2,41%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
1,03%

Volebná účasť

39,42
%
2017 1. kolo
19,46
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39,42%
2013 1. kolo 19,46%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marián Krivuš, NEKA
89 hlasov
2
František Výrostko, NEKA
87 hlasov
3
Peter Vons, NEKA
86 hlasov
4
Branislav Zacharides, NEKA
78 hlasov
5
Erika Cintulová, NEKA
77 hlasov
6
Peter Kašuba, NEKA
73 hlasov
7
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65 hlasov
8
Imrich Žigo, NEKA
64 hlasov
9
Zdenko Kozák, SNS
62 hlasov
10
Tomáš Zanovit, NEKA
59 hlasov
11
Tatiana Červeňová, SMER-SD
57 hlasov
12
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49 hlasov
13
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47 hlasov
14
Milan Horňák, NEKA
46 hlasov
15
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
16
Miroslav Mazúr, NEKA
41 hlasov
17
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
18
Zuzana Valocká, NEKA
37 hlasov
19
Martin Hudec, SNS
35 hlasov
20
Marcel Maťovčík, NEKA
34 hlasov
21
Jozef Petráš, SMER-SD
30 hlasov
22
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
23
Slavomír Šuch, SMER-SD
26 hlasov
24
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
25
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
26
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
27
Marián Fedor, SMER-SD
24 hlasov
28
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
29
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
30
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
31
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
32
Katarína Tomášová, SMER-SD
20 hlasov
33
Marek Straka, SMER-SD
19 hlasov
34
Róbert Ivaška, SMER-SD
17 hlasov
35
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
36
Štefan Balošák, SMER-SD
16 hlasov
37
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
38
Jaroslav Brzák, NEKA
15 hlasov
39
Pavol Zemko, NEKA
15 hlasov
40
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
41
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
14 hlasov
42
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
13 hlasov
43
Stanislav Rohoň, NEKA
13 hlasov
44
Ivan Gondáš, SNS
11 hlasov
45
Miroslav Herák, KSS
10 hlasov
46
Patrik Antal, NEKA
10 hlasov
47
Marek Veverica, DOMA DOBRE
9 hlasov
48
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
49
Martin Čanády, SNS
7 hlasov
50
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
7 hlasov
51
Eva Milučká, SNS
4 hlasov
52
Dana Šinálová, SNS
3 hlasov
53
Ján Burda, MOST - HÍD
3 hlasov
54
Alexander Velitš, VZDOR
2 hlasov