vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
43,59%
Peter Sagan ĽSNS
30,77%
Juraj Blanár Smer-SD
15,38%
Marián Murín NEKA
7,69%
Peter Cibulka NEKA
2,56%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Anton Martvoň NEKA
Ján Mikolaj SNS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

30,76
%
2017 1. kolo
15,15
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,76%
2013 1. kolo 15,15%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Straka, SMER-SD
18 hlasov
2
Erika Cintulová, NEKA
11 hlasov
3
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
4
Katarína Tomášová, SMER-SD
8 hlasov
5
Zuzana Valocká, NEKA
8 hlasov
6
Patrik Antal, NEKA
7 hlasov
7
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
8
Imrich Žigo, NEKA
6 hlasov
9
Tomáš Zanovit, NEKA
6 hlasov
10
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
11
Jaroslav Brzák, NEKA
6 hlasov
12
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
13
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
14
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
15
Peter Kašuba, NEKA
5 hlasov
16
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
17
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
18
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
19
František Výrostko, NEKA
4 hlasov
20
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
21
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
22
Slavomír Šuch, SMER-SD
4 hlasov
23
Zdenko Kozák, SNS
4 hlasov
24
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
25
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
26
Martin Hudec, SNS
4 hlasov
27
Pavol Zemko, NEKA
3 hlasov
28
Peter Vons, NEKA
3 hlasov
29
Milan Horňák, NEKA
3 hlasov
30
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
31
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
32
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
33
Eva Milučká, SNS
2 hlasov
34
Dana Šinálová, SNS
2 hlasov
35
Marcel Maťovčík, NEKA
2 hlasov
36
Marián Fedor, SMER-SD
2 hlasov
37
Martin Čanády, SNS
2 hlasov
38
Tatiana Červeňová, SMER-SD
2 hlasov
39
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
1 hlasov
40
Štefan Balošák, SMER-SD
1 hlasov
41
Miroslav Herák, KSS
1 hlasov
42
Róbert Ivaška, SMER-SD
1 hlasov
43
Jozef Petráš, SMER-SD
1 hlasov
44
Marek Veverica, DOMA DOBRE
1 hlasov
45
Ivan Gondáš, SNS
1 hlasov
46
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
1 hlasov
47
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
48
Ján Burda, MOST - HÍD
49
Alexander Velitš, VZDOR
50
Marián Krivuš, NEKA
51
Miroslav Mazúr, NEKA
52
Stanislav Rohoň, NEKA
53
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
54
Branislav Zacharides, NEKA