vyberte rok
Lesnéokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
53.95%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
25.00%
Jozef Bobík NEKA
9.21%
Štefan Surmánek ĽSNS
6.58%
Róbert Bačinský NEKA
2.63%
Oliver Petrík JĽSS
1.32%
Jarmila Tkáčová SNS
1.32%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

22,57
%
2017 1. kolo
13,39
%
2013 2. kolo
17,09
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,57%
2013 2. kolo 13,39%
2013 1. kolo 17,09%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
2
Jozef Bobík, NEKA
22 hlasov
3
Matej Šarocký, ŠANCA
22 hlasov
4
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
5
Jozef Sokologorský, SMER-SD
19 hlasov
6
Jana Cibereová, SMER-SD
19 hlasov
7
Viliam Zahorčák, SMER-SD
19 hlasov
8
Timea Sotáková, SMER-SD
18 hlasov
9
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
10
Ján Mihalečko, SMER-SD
16 hlasov
11
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
12
Emil Ďurovčík, SMER-SD
14 hlasov
13
Pavol Kuchta, SMER-SD
14 hlasov
14
Erik Sibal, NEKA
12 hlasov
15
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
16
František Farkaš, SMER-SD
10 hlasov
17
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
18
Michal Stričík, ŠKV
8 hlasov
19
Stanislav Gaľa, ŠKV
8 hlasov
20
Dušan Goda, NEKA
8 hlasov
21
Valéria Eľková, NEKA
7 hlasov
22
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
23
Ľudovít Adam, NEKA
5 hlasov
24
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
25
Bohuš Jakuboc, ŠKV
4 hlasov
26
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
27
Peter Malík, SNS
4 hlasov
28
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
29
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
31
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
32
Marek Misár, NAJ
2 hlasov
33
Marián Markovič, ŠKV
2 hlasov
34
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
35
Peter Sabol, SNS
2 hlasov
36
Marián Nistor, ŠKV
2 hlasov
37
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
38
Jozef Onda, NAJ
2 hlasov
39
Oskar Szabo, SZS
2 hlasov
40
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
41
Ondrej Golas, NEKA
2 hlasov
42
Peter Badida, VZDOR
2 hlasov
43
Miroslav Šimko, SNS
2 hlasov
44
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
45
Branislav Sijka, NEKA
2 hlasov
46
Emil Čurma, SNS
2 hlasov
47
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
48
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
49
Jaroslav Vaľo, SNS
1 hlasov
50
Lukáš Pažinka, NEKA
1 hlasov
51
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
52
Mária Bálintová, MOST - HÍD
1 hlasov
53
Mária Vargová, MOST - HÍD
1 hlasov
54
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
55
Jozef Jambor, NAJ
1 hlasov
56
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
57
Viliam Brandis, NAJ
1 hlasov
58
Milan Barančík, ÚSVIT
1 hlasov
59
Ildikó Vargová, ŠKV
1 hlasov
60
Tibor Varga, SMK-MKP
61
Marta Hermannová, NAJ
62
Peter Horňák, DS
63
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
64
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
65
Peter Jakab, MOST - HÍD
66
Marek Švingál, ŠKV
67
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
68
Mikuláš Kiš, NAJ
69
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
70
Karol Pavelka, SNS
71
Radoslav Smutný, SP
72
Iveta Golmicová, ŠANCA
73
Peter Borza, SNS
74
Ján Viselka, NEKA