vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
61,19%
Igor Kašper NEKA
8,96%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
8,96%
Marian Kotleba ĽSNS
7,46%
Jozef Šimko NEKA
5,97%
Martin Juhaniak NEKA
4,48%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1,49%
Miroslav Gálik NAS
1,49%
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

43,29
%
2017 1. kolo
34,16
%
2013 2. kolo
40,99
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,29%
2013 2. kolo 34,16%
2013 1. kolo 40,99%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
34 hlasov
2
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
32 hlasov
3
Ferenc Auxt, SMK-MKP
21 hlasov
4
Csaba Csízi, MOST - HÍD
19 hlasov
5
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
19 hlasov
6
Peter Mináč, SMER-SD
18 hlasov
7
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
17 hlasov
8
Michal Bagačka, SMER-SD
16 hlasov
9
Miroslava Vargová, NEKA
13 hlasov
10
Ladislav Rigó, SMK-MKP
13 hlasov
11
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
10 hlasov
12
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
13
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
7 hlasov
14
Vojtech Szajkó, SRK
7 hlasov
15
Jozef Šimko, NEKA
7 hlasov
16
Stanislava Zvarová, SMER-SD
7 hlasov
17
Ján Lichanec, NEKA
5 hlasov
18
Ivan Hazucha, SMER-SD
5 hlasov
19
Ladislav Lang, MOST - HÍD
5 hlasov
20
Katarína Moncoľová, NEKA
5 hlasov
21
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
22
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
23
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
24
Aladár Bari, MOST - HÍD
4 hlasov
25
Aneta Vargicová, SNS
3 hlasov
26
Lukáš Kvietok, SMER-SD
2 hlasov
27
Dušan Hlinka, SMER-SD
2 hlasov
28
Gejza Mede, NEKA
2 hlasov
29
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
30
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
31
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
32
Stanislav Krahulec, NEKA
1 hlasov
33
Roman Lebeda, NEKA
1 hlasov
34
Vojtech Kökény, SRK
1 hlasov
35
Miroslava Grendelová, KSS
1 hlasov
36
Martin Pliešovský, SNS
1 hlasov
37
Alena Pivovarčiová, NP
38
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
39
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
40
Zdenek Očovan, NAJ
41
Vojtech Menyhárt, NEKA
42
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
43
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
44
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45
Anatolij Jefimov, KSS
46
Róbert Čipka, KSS
47
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
49
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár