vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
59,21%
Marian Kotleba ĽSNS
11,18%
Jozef Šimko NEKA
7,24%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
7,24%
Igor Kašper NEKA
6,58%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
3,29%
Martin Juhaniak NEKA
3,29%
Milan Urbáni SMS
1,32%
Pavel Greksa NEKA
0,66%
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

39,25
%
2017 1. kolo
17,27
%
2013 2. kolo
35,19
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39,25%
2013 2. kolo 17,27%
2013 1. kolo 35,19%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Csízi, MOST - HÍD
108 hlasov
2
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
99 hlasov
3
Vojtech Szajkó, SRK
85 hlasov
4
Vojtech Kökény, SRK
77 hlasov
5
Aladár Bari, MOST - HÍD
66 hlasov
6
Peter Juhász, SMK-MKP
56 hlasov
7
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
54 hlasov
8
Ladislav Rigó, SMK-MKP
51 hlasov
9
Ferenc Auxt, SMK-MKP
39 hlasov
10
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
25 hlasov
11
Jozef Šimko, NEKA
18 hlasov
12
Ladislav Lang, MOST - HÍD
17 hlasov
13
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
15 hlasov
14
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
8 hlasov
15
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
16
Gejza Mede, NEKA
5 hlasov
17
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
18
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
19
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
20
Katarína Moncoľová, NEKA
2 hlasov
21
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
22
Dušan Hlinka, SMER-SD
1 hlasov
23
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
24
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
25
Miroslava Vargová, NEKA
1 hlasov
26
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
27
Martin Pliešovský, SNS
1 hlasov
28
Alena Pivovarčiová, NP
1 hlasov
29
Peter Mináč, SMER-SD
1 hlasov
30
Vojtech Menyhárt, NEKA
1 hlasov
31
Ján Lichanec, NEKA
1 hlasov
32
Stanislav Krahulec, NEKA
1 hlasov
33
Miroslava Grendelová, KSS
1 hlasov
34
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
35
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
36
Lukáš Kvietok, SMER-SD
37
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
38
Roman Lebeda, NEKA
39
Zdenek Očovan, NAJ
40
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
42
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
43
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
44
Anatolij Jefimov, KSS
45
Ivan Hazucha, SMER-SD
46
Róbert Čipka, KSS
47
Michal Bagačka, SMER-SD
48
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49
Stanislava Zvarová, SMER-SD