vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
75,00%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
13,92%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
4,64%
Jozef Červenák RIS
1,55%
Róbert Bačinský NEKA
1,03%
Lukáš Sisák KSS
1,03%
Rudolf Botka NP
0,77%
Štefan Surmánek ĽSNS
0,77%
Jozef Bobík NEKA
0,52%
Jaroslav Džunko NEKA
0,26%
Adam Šepetka NAJ
0,26%
Jarmila Tkáčová SNS
0,26%
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

29,99
%
2017 1. kolo
15,72
%
2013 2. kolo
42,14
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,99%
2013 2. kolo 15,72%
2013 1. kolo 42,14%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Pataky, MOST - HÍD
266 hlasov
2
Zoltán Ilko, SMK-MKP
225 hlasov
3
Jozef Želinský, MOST - HÍD
181 hlasov
4
Jozef Horváth, MOST - HÍD
178 hlasov
5
Ján Juhász, MOST - HÍD
150 hlasov
6
Peter Rico, MOST - HÍD
144 hlasov
7
Gejza Sačko, MOST - HÍD
113 hlasov
8
Tichomír Kačo, ŠKV
105 hlasov
9
Csaba Furik, SMK-MKP
100 hlasov
10
Peter Pandy, MOST - HÍD
96 hlasov
11
József Kopasz, SMK-MKP
76 hlasov
12
Štefan Duč, NEKA
76 hlasov
13
Csilla Bálintová, SMK-MKP
66 hlasov
14
Viktor Palko, MOST - HÍD
51 hlasov
15
István Takács, SMK-MKP
47 hlasov
16
Gustáv Liszkai, SMER-SD
45 hlasov
17
Tibor Sáradi, SMK-MKP
41 hlasov
18
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
19
Dionýz Szabó, ŠKV
30 hlasov
20
Edina Kocsisová, NEKA
22 hlasov
21
Jana Mondiková, SMER-SD
14 hlasov
22
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
23
Július Hajdu, SMER-SD
13 hlasov
24
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
25
Zoltán Mento, NEKA
11 hlasov
26
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
27
Róbert Puci, SMER-SD
10 hlasov
28
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
29
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
9 hlasov
30
Michaela Ducárová, ŠKV
8 hlasov
31
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
8 hlasov
32
Slavomír Illeš, NEKA
8 hlasov
33
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
34
Rastislav Petrovič, SMER-SD
8 hlasov
35
Ján Seman, ŠANCA
7 hlasov
36
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
37
Marián Vanci, ŠKV
7 hlasov
38
Libuša Babuľaková, ŠKV
6 hlasov
39
Marta Hrobová, ÚSVIT
6 hlasov
40
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
41
Adrian Haraszti, NAJ
6 hlasov
42
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
43
Terézia Stanková, NEKA
5 hlasov
44
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
45
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
46
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
47
Michal Magnes, SNS
5 hlasov
48
Gabriel Garanič, NEKA
4 hlasov
49
Katarína Kasardová, KSS
4 hlasov
50
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
51
Antónia Hrabská, ŠKV
4 hlasov
52
Alexander Kis-Géczi, NAJ
4 hlasov
53
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
54
Peter Bačkovský, ŠKV
4 hlasov
55
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
56
Marek Čižmár, NEKA
3 hlasov
57
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
58
Milan Malý, KSS
3 hlasov
59
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
60
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
61
Iveta Solomonová, KSS
3 hlasov
62
Peter Bielek, SNS
3 hlasov
63
Radoslav Rendeš, ŠKV
2 hlasov
64
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
65
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
66
Štefan Kandráč, NP
2 hlasov
67
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
68
Jozef Gamrát, NEKA
1 hlasov
69
Martin Galgoczy, NEKA