vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Kašper NEKA
27,36%
Ján Lunter NEKA
21,70%
Marian Kotleba ĽSNS
19,81%
Pavel Greksa NEKA
12,26%
Martin Juhaniak NEKA
4,72%
Milan Urbáni SMS
4,72%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
2,83%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,94%
Miroslav Gálik NAS
0,94%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,94%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,94%
Znenek Očovan NAJ
0,94%
Jozef Sásik SĽSAH
0,94%
Jozef Šimko NEKA
0,94%
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

40,00
%
2017 1. kolo
28,36
%
2013 2. kolo
24,11
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40%
2013 2. kolo 28,36%
2013 1. kolo 24,11%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Pelč, NEKA
77 hlasov
2
Branislav Hámorník, SMER-SD
65 hlasov
3
Jana Haláková, SMER-SD
42 hlasov
4
Rudolf Slivka, SNS
26 hlasov
5
Ján Mičuda, SMER-SD
25 hlasov
6
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
18 hlasov
7
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
8
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
9
Pavol Križo, SNS
8 hlasov
10
Pavol Baculík, NEKA
8 hlasov
11
Tibor Tóth, MOST - HÍD
8 hlasov
12
Pavel Greksa, NEKA
7 hlasov
13
Lukáš Čavoj, NEKA
7 hlasov
14
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
15
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
16
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
17
Milan Alberti, NEKA
5 hlasov
18
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
19
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
4 hlasov
20
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
21
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
22
Karol Ferencz, MOST - HÍD
3 hlasov
23
Lucia Kašiarová, KSS
3 hlasov
24
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
25
Ján Svoreň, KSS
2 hlasov
26
Denisa Nincová, NEKA
2 hlasov
27
Attila Agócs, MOST - HÍD
2 hlasov
28
László Kerekes, SMK-MKP
1 hlasov
29
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
30
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
31
Zoltán Balog, NEKA
1 hlasov
32
Jozef Bari, SRK
1 hlasov
33
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
34
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
35
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
36
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
37
Péter Csúsz, SMK-MKP
38
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
39
István Mázik, MKDA-MKDSZ
40
Július Čipčala, SRK
41
Péter György, SMK-MKP
42
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
43
Štefan Kertész, MOST - HÍD
44
Marian Šulek, KSS