vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
42,41%
Milan Uhrík ĽSNS
21,65%
Peter Oremus NEKA
17,89%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
14,59%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,01%
Ján Marko NP
0,30%
Iván Farkas SMK
0,15%
Ľászló Hajdu MKDA

Volebná účasť

35,37
%
2017 1. kolo
22,87
%
2013 2. kolo
20,02
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,37%
2013 2. kolo 22,87%
2013 1. kolo 20,02%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Dvonč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
225 hlasov
2
Peter Oremus, NEKA
192 hlasov
3
Milan Uhrík, ĽS Naše Slovensko
158 hlasov
4
Eva Antošová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
153 hlasov
5
Ján Greššo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
143 hlasov
6
Tomáš Galbavý, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
120 hlasov
7
Štefan Korman, NEKA
118 hlasov
8
Ľubomír Moravčík, NEKA
116 hlasov
9
Marek Illéš, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
115 hlasov
10
Ondrej Šedivý, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
113 hlasov
11
Daniel Hecht, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
111 hlasov
12
Mário Dinga, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
110 hlasov
13
Ľubomír Kleštinec, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
102 hlasov
14
Štefan Štefek, NEKA
95 hlasov
15
Anna Šmehilová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
92 hlasov
16
Juraj Buzinkai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
89 hlasov
17
Juraj Horváth, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
88 hlasov
18
Helena Kováčová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
86 hlasov
19
Ján Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
82 hlasov
20
Róbert Bakyta, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
80 hlasov
21
Miloš Dovičovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
80 hlasov
22
Janka Buršáková, NEKA
79 hlasov
23
Peter Bulla, NEKA
78 hlasov
24
Erik Lajtman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
78 hlasov
25
Miloslav Krajčík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
76 hlasov
26
Ladislav Blaško, ĽS Naše Slovensko
75 hlasov
27
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
74 hlasov
28
Marta Rácová, NEKA
72 hlasov
29
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
70 hlasov
30
Igor Demo, NEKA
70 hlasov
31
Daniel Balko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
70 hlasov
32
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
67 hlasov
33
Miroslav Tvrdoň, NEKA
64 hlasov
34
Juraj Gajdoš, ĽS Naše Slovensko
62 hlasov
35
Monika Pňačeková, ĽS Naše Slovensko
60 hlasov
36
Renáta Kolenčíková, NEKA
56 hlasov
37
Zdenko Svoboda, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
56 hlasov
38
Milan Packa, ĽS Naše Slovensko
55 hlasov
39
Radoslav Pavelka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55 hlasov
40
Lenka Gažová, ĽS Naše Slovensko
54 hlasov
41
Patrik Ďurfina, ĽS Naše Slovensko
54 hlasov
42
Miloslav Hatala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
54 hlasov
43
Branislav Diďák, NEKA
51 hlasov
44
Dominika Tekeliová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
50 hlasov
45
Samuel Šimko, ĽS Naše Slovensko
50 hlasov
46
Peter Košťál, NEKA
50 hlasov
47
Adam Púchovský, ĽS Naše Slovensko
47 hlasov
48
Lýdia Pilková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
49
Branislav Dobrovodský, NEKA
39 hlasov
50
Roman Mrázik, NEKA
37 hlasov
51
Róbert Sitár, NEKA
37 hlasov
52
Vladimíra Vargová Mičeková, NEKA
37 hlasov
53
Jozef Hrozenský, NEKA
35 hlasov
54
Lukáš Čelinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
55
Marek Šesták, NEKA
31 hlasov
56
Mariana Kováčová, NEKA
31 hlasov
57
Miroslav Gut, NEKA
31 hlasov
58
Eva Hudecová, SME RODINA - Boris Kollár
27 hlasov
59
Pavol Leštinský, KSS
27 hlasov
60
Miriama Fintová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
26 hlasov
61
Roland Kečkéš, SME RODINA - Boris Kollár
25 hlasov
62
Anton Žikla, KSS
24 hlasov
63
Mário Duchoň, KSS
24 hlasov
64
Milan Proksa, SZS
23 hlasov
65
Dušan Janek, KSS
20 hlasov
66
Vladimír Špánik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
67
Viliam Mokráň, SZSZO
19 hlasov
68
Róbert Balkó, SMK-MKP
18 hlasov
69
Ivana Matušková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
18 hlasov
70
Juraj Ivanička, SME RODINA - Boris Kollár
17 hlasov
71
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
15 hlasov
72
Peter Kremen, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
15 hlasov
73
Rastislav Horňák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
14 hlasov
74
Róbert Anda, SDKÚ-DS
14 hlasov
75
Ivan Michna, NEKA
12 hlasov
76
Ján Veteráni, DOMA DOBRE
12 hlasov
77
Veronika Čimová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
11 hlasov
78
Ondrej Ňorba, KSS
8 hlasov
79
Ján Laurenčík, NP
8 hlasov
80
Dušan Chebeň, NP
8 hlasov
81
Štefan Mirga, SZSZO
6 hlasov
82
Blažej Paukeje, ĽS Naše Slovensko