Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
26,19%
Jozef Mihalčin ĽSNS
26,19%
Peter Chudík Smer-SD
19,05%
Ján Garaj NEKA
11,90%
Milan Šteiner SZS
11,90%
Miroslav Škvarek SNS
4,76%
František Bednár NAJ
Pavol Gašper NEKA
Andrej Gmitter NEKA
Eduard Markovič NEKA
František Oľha Šanca
Jozef Šváč NP

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Andrea Turčanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
2
Cyril Leško, SNS
10 hlasov
3
Zuzana Bednárová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
4
Radovan Šafranko, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
5
Pavel Hagyari, NEKA
6 hlasov
6
Stanislav Kahanec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
7
Peter Bartek, SNS
5 hlasov
8
Peter Cvengroš, NEKA
5 hlasov
9
Marián Damankoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
10
Jozef Demčák, NEKA
5 hlasov
11
Anton Gašpár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
12
Andrea Brehová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
13
Eduard Mathia, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
14
Jozef Kičura, SMER-SD
4 hlasov
15
Pavol Kleban, SNS
4 hlasov
16
Martin Fecko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
17
Ján Dobrovič, SNS
4 hlasov
18
Štefan Cicoň, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
19
Marcela Birošová, SMER-SD
4 hlasov
20
Gabriel Paľa, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
21
Rudolf Dupkala, NEKA
4 hlasov
22
Gabriel Slezák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
23
Miroslav Benko, SMER-SD
4 hlasov
24
Tomáš Seďori, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
25
Martin Kovalčík, NEKA
4 hlasov
26
Peter Šulík, DS
3 hlasov
27
Milan Šteiner, SZS
3 hlasov
28
Peter Šmeringai, NEKA
3 hlasov
29
Matúš Sedlák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
Ľubica Pankievičová, MOST - HÍD
3 hlasov
31
František Oľha, ŠANCA
3 hlasov
32
Ján Murdzik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
33
Ján Baloga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
34
Jana Kočišová Čižová, NEKA
3 hlasov
35
Milan Hudák, SMER-SD
3 hlasov
36
Radomír Kizek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
37
Miroslav Bartko, NEKA
3 hlasov
38
Peter Krajňák, MOST - HÍD
3 hlasov
39
Martin Ďurišin, NEKA
2 hlasov
40
Jaroslav Daňo, SMER-SD
2 hlasov
41
Renáta Fedorčíková, NEKA
2 hlasov
42
Viera Gregová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
43
Martina Copáková, ŠANCA
2 hlasov
44
Štefan Szidor, MOST - HÍD
2 hlasov
45
Ľubomír Safko, NAJ
2 hlasov
46
Peter Ihnat, NEKA
2 hlasov
47
Mária Halátová, DS
2 hlasov
48
Ján Ahlers, NEKA
2 hlasov
49
Jozef Babinčák, NEKA
2 hlasov
50
Patrik Kiseľa, NEKA
2 hlasov
51
Jozef Kravjar, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
52
Jozef Lukáč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
53
Ľudovít Sabol, SNS
2 hlasov
54
Peter Varvaruk, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
55
Martin Lipka, SNS
1 hlasov
56
Miroslav Osifčin, MOST - HÍD
1 hlasov
57
Richard Drutarovský, OKS
1 hlasov
58
Michal Hlivjak, SNS
1 hlasov
59
Eva Hrabková, KSS
1 hlasov
60
Juraj Hudáč, SMER-SD
1 hlasov
61
Ľudovít Malaga, SMER-SD
1 hlasov
62
Michal Majdák, SNS
1 hlasov
63
Peter Kríž, ŠANCA
1 hlasov
64
Jaroslava Kutajová, MOST - HÍD
1 hlasov
65
Tomáš Lukačko, SMER-SD
1 hlasov
66
Andrej Buday, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
67
Jozef Červeňák, NP
1 hlasov
68
Ivan Bobák, SNS
1 hlasov
69
Vladimír Uram, SMER-SD
1 hlasov
70
Jozef Čokina, MOST - HÍD
1 hlasov
71
František Porochnavý, NEKA
1 hlasov
72
Róbert Tkáč, SMER-SD
1 hlasov
73
Ľubomír Červeňák, SMER-SD
1 hlasov
74
René Polačok, DS
75
Jitka Semivanová, MOST - HÍD
76
Ruženka Berežná, NEKA
77
Jozef Šváč, NP
78
Ján Tobiaš, SP
79
Andrej Tudor, KSS
80
Peter Uhlár, OKS
81
Vladimír Vavrek, MOST - HÍD
82
Miroslav Kolčár, MOST - HÍD
83
Matúš Murajda, MOST - HÍD
84
Michal Mamrilla, KSS
85
Marek Košč, SME RODINA - Boris Kollár
86
Štefan Janíčko, KSS
87
Marián Krakovský, KSS
88
Jozef Dužda, RIS
89
Emil Chlapeček, SMER-SD
90
Eva Harsághy, SNS
91
Ľuba Kráľová, NEKA
92
Marian Haľko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
93
Vladimír Borecký, SNS
94
Patrik Derfiňák, MOST - HÍD
95
Tomáš Cina, SZ
96
Igor Kréta, KSS
97
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
98
Viera Leščáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
99
Štefan Kubini, VZDOR

Volebná účasť

30,00
%
2017 1. kolo
14,61
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,00%
2013 1. kolo 14,61%