vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
33,59%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
30,53%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
16,79%
Jozef Červenák RIS
6,11%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,58%
Oliver Petrík JĽSS
2,29%
Lukáš Sisák KSS
2,29%
Jaroslav Džunko NEKA
1,53%
Róbert Bačinský NEKA
0,76%
Rudolf Botka NP
0,76%
Jarmila Tkáčová SNS
0,76%
Jozef Bobík NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

19,46
%
2017 1. kolo
5,16
%
2013 2. kolo
19,58
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,46%
2013 2. kolo 5,16%
2013 1. kolo 19,58%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
60 hlasov
2
Jana Mondiková, SMER-SD
59 hlasov
3
Rastislav Petrovič, SMER-SD
29 hlasov
4
Karol Pataky, MOST - HÍD
27 hlasov
5
Róbert Puci, SMER-SD
18 hlasov
6
Tichomír Kačo, ŠKV
17 hlasov
7
Marián Vanci, ŠKV
17 hlasov
8
Štefan Duč, NEKA
17 hlasov
9
Libuša Babuľaková, ŠKV
14 hlasov
10
Radoslav Rendeš, ŠKV
14 hlasov
11
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
12
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
13
Martin Galgoczy, NEKA
11 hlasov
14
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
15
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
16
Gustáv Liszkai, SMER-SD
10 hlasov
17
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
18
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
19
Július Hajdu, SMER-SD
10 hlasov
20
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
21
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
22
Slavomír Illeš, NEKA
9 hlasov
23
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
24
Peter Bačkovský, ŠKV
9 hlasov
25
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
8 hlasov
26
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
27
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
28
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
29
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
30
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
31
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
32
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
33
Michaela Ducárová, ŠKV
6 hlasov
34
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
35
Peter Pandy, MOST - HÍD
6 hlasov
36
Peter Rico, MOST - HÍD
6 hlasov
37
Jozef Gamrát, NEKA
5 hlasov
38
Antónia Hrabská, ŠKV
5 hlasov
39
Milan Malý, KSS
5 hlasov
40
Peter Bielek, SNS
5 hlasov
41
Zoltán Mento, NEKA
5 hlasov
42
Jozef Želinský, MOST - HÍD
5 hlasov
43
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
44
Štefan Kandráč, NP
4 hlasov
45
Zoltán Ilko, SMK-MKP
4 hlasov
46
Katarína Kasardová, KSS
4 hlasov
47
Gabriel Garanič, NEKA
4 hlasov
48
Edina Kocsisová, NEKA
4 hlasov
49
Iveta Solomonová, KSS
3 hlasov
50
Ján Seman, ŠANCA
3 hlasov
51
Viktor Palko, MOST - HÍD
3 hlasov
52
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
53
Peter Figeľ, DS
3 hlasov
54
Csaba Furik, SMK-MKP
3 hlasov
55
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
56
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
57
Michal Magnes, SNS
2 hlasov
58
Jozef Horváth, MOST - HÍD
2 hlasov
59
Terézia Stanková, NEKA
2 hlasov
60
Csilla Bálintová, SMK-MKP
1 hlasov
61
Gejza Sačko, MOST - HÍD
1 hlasov
62
István Takács, SMK-MKP
1 hlasov
63
József Kopasz, SMK-MKP
1 hlasov
64
Adrian Haraszti, NAJ
65
Marta Hrobová, ÚSVIT
66
Ján Juhász, MOST - HÍD
67
Alexander Kis-Géczi, NAJ
68
Tibor Sáradi, SMK-MKP
69
Dionýz Szabó, ŠKV