vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
37,78%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
21,11%
Oliver Petrík JĽSS
13,33%
Jozef Bobík NEKA
7,78%
Jozef Červenák RIS
6,67%
Róbert Bačinský NEKA
4,44%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,33%
Ján Struk SMS
2,22%
Rudolf Botka NP
1,11%
Vladislav Stanko NEKA
1,11%
Adam Šepetka NAJ
1,11%
Jaroslav Džunko NEKA
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Lukáš Sisák KSS
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

26,71
%
2017 1. kolo
10,97
%
2013 2. kolo
19,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,71%
2013 2. kolo 10,97%
2013 1. kolo 19,66%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER-SD
48 hlasov
2
Marián Nistor, ŠKV
39 hlasov
3
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
30 hlasov
4
Jozef Sokologorský, SMER-SD
29 hlasov
5
Ján Mihalečko, SMER-SD
22 hlasov
6
Stanislav Gaľa, ŠKV
22 hlasov
7
Michal Stričík, ŠKV
20 hlasov
8
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
18 hlasov
9
Valéria Eľková, NEKA
16 hlasov
10
Bohuš Jakuboc, ŠKV
15 hlasov
11
Viliam Zahorčák, SMER-SD
15 hlasov
12
Marek Švingál, ŠKV
14 hlasov
13
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
14
Jozef Bobík, NEKA
12 hlasov
15
Timea Sotáková, SMER-SD
12 hlasov
16
František Farkaš, SMER-SD
11 hlasov
17
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
18
Ľudovít Adam, NEKA
9 hlasov
19
Marián Markovič, ŠKV
9 hlasov
20
Jana Cibereová, SMER-SD
9 hlasov
21
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
22
Pavol Kuchta, SMER-SD
8 hlasov
23
Lukáš Pažinka, NEKA
8 hlasov
24
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
25
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
26
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
27
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
28
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
29
Jaroslav Vaľo, SNS
6 hlasov
30
Peter Borza, SNS
6 hlasov
31
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
32
Emil Čurma, SNS
4 hlasov
33
Dušan Goda, NEKA
4 hlasov
34
Marta Hermannová, NAJ
4 hlasov
35
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
4 hlasov
36
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
37
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
38
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
39
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
3 hlasov
40
Iveta Golmicová, ŠANCA
3 hlasov
41
Mária Bálintová, MOST - HÍD
3 hlasov
42
Peter Badida, VZDOR
3 hlasov
43
Peter Sabol, SNS
3 hlasov
44
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
45
Milan Barančík, ÚSVIT
2 hlasov
46
Viliam Brandis, NAJ
2 hlasov
47
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
48
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
49
Peter Malík, SNS
2 hlasov
50
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
51
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
52
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
53
Miroslav Šimko, SNS
2 hlasov
54
Karol Pavelka, SNS
1 hlasov
55
Matej Šarocký, ŠANCA
1 hlasov
56
Ondrej Golas, NEKA
1 hlasov
57
Peter Horňák, DS
1 hlasov
58
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
59
Mikuláš Kiš, NAJ
1 hlasov
60
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
61
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
62
Ildikó Vargová, ŠKV
1 hlasov
63
Erik Sibal, NEKA
1 hlasov
64
Oskar Szabo, SZS
1 hlasov
65
Peter Jakab, MOST - HÍD
66
Jozef Jambor, NAJ
67
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
68
Marek Misár, NAJ
69
Jozef Onda, NAJ
70
Branislav Sijka, NEKA
71
Radoslav Smutný, SP
72
Tibor Varga, SMK-MKP
73
Mária Vargová, MOST - HÍD
74
Ján Viselka, NEKA