vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
66,67%
Juraj Blanár Smer-SD
19,05%
Peter Sagan ĽSNS
9,52%
Anton Martvoň NEKA
4,76%
Peter Cibulka NEKA
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Marián Murín NEKA
Ján Mikolaj SNS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

22,58
%
2017 1. kolo
18,88
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,58%
2013 1. kolo 18,88%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Erika Cintulová, NEKA
9 hlasov
2
Zuzana Valocká, NEKA
9 hlasov
3
Jaroslav Brzák, NEKA
8 hlasov
4
Patrik Antal, NEKA
7 hlasov
5
Marek Straka, SMER-SD
6 hlasov
6
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
7
František Výrostko, NEKA
5 hlasov
8
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
9
Marcel Maťovčík, NEKA
4 hlasov
10
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
11
Peter Vons, NEKA
4 hlasov
12
Peter Kašuba, NEKA
4 hlasov
13
Milan Horňák, NEKA
4 hlasov
14
Pavol Zemko, NEKA
3 hlasov
15
Tomáš Zanovit, NEKA
3 hlasov
16
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
17
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
18
Stanislav Rohoň, NEKA
3 hlasov
19
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
20
Ján Burda, MOST - HÍD
2 hlasov
21
Tatiana Červeňová, SMER-SD
2 hlasov
22
Slavomír Šuch, SMER-SD
2 hlasov
23
Imrich Žigo, NEKA
2 hlasov
24
Katarína Tomášová, SMER-SD
2 hlasov
25
Branislav Zacharides, NEKA
2 hlasov
26
Martin Hudec, SNS
1 hlasov
27
Róbert Ivaška, SMER-SD
1 hlasov
28
Zdenko Kozák, SNS
1 hlasov
29
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
30
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
31
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
32
Marián Krivuš, NEKA
1 hlasov
33
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
1 hlasov
34
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
35
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
1 hlasov
36
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
37
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Štefan Balošák, SMER-SD
1 hlasov
39
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
40
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
1 hlasov
41
Martin Čanády, SNS
1 hlasov
42
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
43
Marián Fedor, SMER-SD
1 hlasov
44
Alexander Velitš, VZDOR
1 hlasov
45
Ivan Gondáš, SNS
46
Miroslav Herák, KSS
47
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
48
Miroslav Mazúr, NEKA
49
Eva Milučká, SNS
50
Jozef Petráš, SMER-SD
51
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
52
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
53
Dana Šinálová, SNS
54
Marek Veverica, DOMA DOBRE