vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
33,33%
Igor Kašper NEKA
27,78%
Martin Juhaniak NEKA
16,67%
Marian Kotleba ĽSNS
16,67%
Jozef Sásik SĽSAH
5,56%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

36,66
%
2017 1. kolo
28,07
%
2013 2. kolo
40,35
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,66%
2013 2. kolo 28,07%
2013 1. kolo 40,35%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Bagačka, SMER-SD
11 hlasov
2
Roman Lebeda, NEKA
9 hlasov
3
Peter Mináč, SMER-SD
8 hlasov
4
Miroslava Vargová, NEKA
7 hlasov
5
Katarína Moncoľová, NEKA
6 hlasov
6
Martin Pliešovský, SNS
6 hlasov
7
Stanislava Zvarová, SMER-SD
6 hlasov
8
Jozef Šimko, NEKA
4 hlasov
9
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
10
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
11
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
2 hlasov
12
Alena Pivovarčiová, NP
2 hlasov
13
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
14
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
15
Vojtech Szajkó, SRK
1 hlasov
16
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
17
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
18
Ján Lichanec, NEKA
1 hlasov
19
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
20
Miroslava Grendelová, KSS
1 hlasov
21
Dušan Hlinka, SMER-SD
1 hlasov
22
Vojtech Kökény, SRK
23
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
24
Csaba Csízi, MOST - HÍD
25
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
26
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28
Ivan Hazucha, SMER-SD
29
Peter Juhász, SMK-MKP
30
Anatolij Jefimov, KSS
31
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
32
Stanislav Krahulec, NEKA
33
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
34
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
35
Aneta Vargicová, SNS
36
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
37
Ladislav Rigó, SMK-MKP
38
Zdenek Očovan, NAJ
39
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
40
Vojtech Menyhárt, NEKA
41
Gejza Mede, NEKA
42
Ladislav Lang, MOST - HÍD
43
Lukáš Kvietok, SMER-SD
44
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
45
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
46
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
47
Aladár Bari, MOST - HÍD
48
Ferenc Auxt, SMK-MKP
49
Tomáš Agócs, MOST - HÍD