vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
34,23%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
31,54%
Marián Murín NEKA
14,09%
Peter Sagan ĽSNS
11,41%
Anton Martvoň NEKA
4,70%
Ján Mikolaj SNS
4,03%
Peter Cibulka NEKA
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

34,24
%
2017 1. kolo
20,17
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,24%
2013 1. kolo 20,17%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Blcháč, SMER-SD
76 hlasov
2
Erik Gemzický, SNS
47 hlasov
3
Rudolf Urbanovič, SNS
39 hlasov
4
Branislav Tréger, NEKA
34 hlasov
5
Rastislav Adamčák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
6
Drahomír Krčmárek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
7
Anna Dvorščáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
8
Alexander Slafkovský, NEKA
23 hlasov
9
Jaroslav Barok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
10
Jozef Repaský, ŠANCA
20 hlasov
11
Peter Jurčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
12
Ľubomír Frič, SMER-SD
19 hlasov
13
Peter Čajka, NEKA
19 hlasov
14
Vladimír Antoška, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
15
Miroslav Ilavský, SNS
16 hlasov
16
Viera Tomčíková, NEKA
16 hlasov
17
Marián Vojtík, SMER-SD
16 hlasov
18
Patrik Fuzák, NEKA
14 hlasov
19
Vincent Kultan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
20
Jozef Michalko, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
21
Tomáš Hvostik, NEKA
11 hlasov
22
Jaroslav Jurčo, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
23
Július Sokol, SNS
11 hlasov
24
Alena Uličná, SMER-SD
10 hlasov
25
Mária Ragulová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
26
Miroslav Neset, SNS
10 hlasov
27
Andrej Marko, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
28
Vladimír Klein, NEKA
9 hlasov
29
Jaroslav Micenko, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
30
Michal Jurči, NEKA
8 hlasov
31
Roman Janči, NEKA
7 hlasov
32
Ján Hučík, NP
6 hlasov
33
Milan Šipka, SNS
6 hlasov
34
Jarmila Mišurová, KSS
6 hlasov
35
Milan Burčík, MOST - HÍD
4 hlasov
36
Mário Kotian, KSS
2 hlasov
37
Ján Paško, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
38
Jozef Vacula, VZDOR
2 hlasov
39
Ivan Spilý, NEKA
1 hlasov