vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
62,54%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
22,68%
Štefan Surmánek ĽSNS
7,56%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,06%
Róbert Bačinský NEKA
1,72%
Jarmila Tkáčová SNS
1,72%
Oliver Petrík JĽSS
0,69%
Jozef Bobík NEKA
0,34%
Lukáš Sisák KSS
0,34%
Vladislav Stanko NEKA
0,34%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

23,40
%
2017 1. kolo
5,79
%
2013 2. kolo
10,44
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,4%
2013 2. kolo 5,79%
2013 1. kolo 10,44%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
96 hlasov
2
Róbert Puci, SMER-SD
93 hlasov
3
Radoslav Rendeš, ŠKV
88 hlasov
4
Rastislav Petrovič, SMER-SD
69 hlasov
5
Štefan Duč, NEKA
58 hlasov
6
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
57 hlasov
7
Július Hajdu, SMER-SD
53 hlasov
8
Jana Mondiková, SMER-SD
50 hlasov
9
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
10
Tichomír Kačo, ŠKV
43 hlasov
11
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
12
Libuša Babuľaková, ŠKV
36 hlasov
13
Martin Galgoczy, NEKA
34 hlasov
14
Antónia Hrabská, ŠKV
34 hlasov
15
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
16
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
17
Ján Seman, ŠANCA
32 hlasov
18
Peter Bačkovský, ŠKV
29 hlasov
19
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
20
Michal Magnes, SNS
26 hlasov
21
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
22
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
24 hlasov
23
Marta Hrobová, ÚSVIT
23 hlasov
24
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
25
Gabriel Garanič, NEKA
22 hlasov
26
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
27
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
28
Slavomír Illeš, NEKA
21 hlasov
29
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
30
Peter Bielek, SNS
20 hlasov
31
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
32
Karol Pataky, MOST - HÍD
19 hlasov
33
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
34
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
35
Jozef Gamrát, NEKA
18 hlasov
36
Michaela Ducárová, ŠKV
17 hlasov
37
Katarína Kasardová, KSS
17 hlasov
38
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
15 hlasov
39
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
40
Gustáv Liszkai, SMER-SD
14 hlasov
41
Peter Rico, MOST - HÍD
13 hlasov
42
Peter Pandy, MOST - HÍD
13 hlasov
43
Terézia Stanková, NEKA
12 hlasov
44
Peter Figeľ, DS
11 hlasov
45
Štefan Kandráč, NP
11 hlasov
46
Marián Vanci, ŠKV
10 hlasov
47
Dionýz Szabó, ŠKV
10 hlasov
48
Iveta Solomonová, KSS
9 hlasov
49
Zoltán Mento, NEKA
7 hlasov
50
Jozef Horváth, MOST - HÍD
7 hlasov
51
Milan Malý, KSS
7 hlasov
52
Viktor Palko, MOST - HÍD
6 hlasov
53
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
54
Edina Kocsisová, NEKA
6 hlasov
55
Csaba Furik, SMK-MKP
6 hlasov
56
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
57
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
58
Jozef Želinský, MOST - HÍD
4 hlasov
59
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
60
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
61
István Takács, SMK-MKP
2 hlasov
62
Csilla Bálintová, SMK-MKP
1 hlasov
63
Adrian Haraszti, NAJ
1 hlasov
64
Ján Juhász, MOST - HÍD
1 hlasov
65
Gejza Sačko, MOST - HÍD
1 hlasov
66
Tibor Sáradi, SMK-MKP
1 hlasov
67
Zoltán Ilko, SMK-MKP
68
Alexander Kis-Géczi, NAJ
69
József Kopasz, SMK-MKP