vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
52,88%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
17,31%
Štefan Surmánek ĽSNS
8,65%
Oliver Petrík JĽSS
7,69%
Jozef Bobík NEKA
6,73%
Jarmila Tkáčová SNS
3,85%
Róbert Bačinský NEKA
1,92%
Lukáš Sisák KSS
0,96%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

37,71
%
2017 1. kolo
20,06
%
2013 2. kolo
38,06
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,71%
2013 2. kolo 20,06%
2013 1. kolo 38,06%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viliam Zahorčák, SMER-SD
79 hlasov
2
Ján Mihalečko, SMER-SD
61 hlasov
3
Emil Ďurovčík, SMER-SD
36 hlasov
4
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
5
Jozef Sokologorský, SMER-SD
24 hlasov
6
Jana Cibereová, SMER-SD
21 hlasov
7
Pavol Kuchta, SMER-SD
21 hlasov
8
Dušan Goda, NEKA
20 hlasov
9
Michal Stričík, ŠKV
18 hlasov
10
Timea Sotáková, SMER-SD
17 hlasov
11
František Farkaš, SMER-SD
16 hlasov
12
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
13
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
14
Valéria Eľková, NEKA
12 hlasov
15
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
16
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
17
Jozef Bobík, NEKA
8 hlasov
18
Ľudovít Adam, NEKA
7 hlasov
19
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
7 hlasov
20
Bohuš Jakuboc, ŠKV
6 hlasov
21
Ján Viselka, NEKA
6 hlasov
22
Peter Badida, VZDOR
6 hlasov
23
Mária Bálintová, MOST - HÍD
5 hlasov
24
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
25
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
26
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
27
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
28
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
29
Matej Šarocký, ŠANCA
5 hlasov
30
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
31
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
32
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
33
Peter Sabol, SNS
4 hlasov
34
Erik Sibal, NEKA
4 hlasov
35
Lukáš Pažinka, NEKA
4 hlasov
36
Jaroslav Vaľo, SNS
3 hlasov
37
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
38
Iveta Golmicová, ŠANCA
3 hlasov
39
Marián Markovič, ŠKV
3 hlasov
40
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
41
Branislav Sijka, NEKA
3 hlasov
42
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
43
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
44
Ildikó Vargová, ŠKV
2 hlasov
45
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
46
Jozef Jambor, NAJ
2 hlasov
47
Stanislav Gaľa, ŠKV
2 hlasov
48
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
49
Emil Čurma, SNS
2 hlasov
50
Viliam Brandis, NAJ
2 hlasov
51
Marek Švingál, ŠKV
2 hlasov
52
Marek Misár, NAJ
2 hlasov
53
Mária Vargová, MOST - HÍD
1 hlasov
54
Miroslav Šimko, SNS
1 hlasov
55
Oskar Szabo, SZS
1 hlasov
56
Milan Barančík, ÚSVIT
1 hlasov
57
Radoslav Smutný, SP
1 hlasov
58
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
59
Peter Borza, SNS
1 hlasov
60
Jozef Onda, NAJ
1 hlasov
61
Marta Hermannová, NAJ
1 hlasov
62
Peter Malík, SNS
1 hlasov
63
Peter Jakab, MOST - HÍD
1 hlasov
64
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
65
Karol Pavelka, SNS
66
Marián Nistor, ŠKV
67
Ondrej Golas, NEKA
68
Peter Horňák, DS
69
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
70
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
71
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
72
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
73
Mikuláš Kiš, NAJ
74
Tibor Varga, SMK-MKP