vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
49,57%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
13,68%
Peter Oremus NEKA
12,82%
Milan Uhrík ĽSNS
12,82%
Renáta Kolenčíková NEKA
5,98%
Iván Farkas SMK
5,13%
Ľászló Hajdu MKDA
Ján Marko NP

Volebná účasť

28,01
%
2017 1. kolo
21,17
%
2013 2. kolo
25,84
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,01%
2013 2. kolo 21,17%
2013 1. kolo 25,84%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zita Cseri, NEKA
35 hlasov
2
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
34 hlasov
3
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
4
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
21 hlasov
5
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
6
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
7
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
8
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
9
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
10
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
11
Ondrej Juhász, NEKA
14 hlasov
12
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
13
Igor Varga, NEKA
14 hlasov
14
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
15
Ján Krtík, NEKA
13 hlasov
16
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
17
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
18
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
19
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
20
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
21
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
22
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
23
Marianna Šedivá, NEKA
11 hlasov
24
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
25
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
26
Erika Sulinová, NEKA
8 hlasov
27
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
28
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
29
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
30
Igor Éder, NEKA
6 hlasov
31
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
32
Beáta Kiss, SMK-MKP
4 hlasov
33
Ladislav Vörös, KSS
4 hlasov
34
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
35
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
36
Michal Ivanický, KSS
4 hlasov
37
Igor Gogora, NEKA
3 hlasov
38
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
3 hlasov
39
Ján Kútik, KSS
3 hlasov
40
Ján Hamar, KSS
2 hlasov
41
Tibor Csenger, SMK-MKP
2 hlasov
42
Pál Zachar, NEKA
1 hlasov
43
Miroslav Kamenský, KSS
1 hlasov
44
Peter Köpöncei, SMK-MKP
1 hlasov
45
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
1 hlasov
46
Dezső Pálffy, SMK-MKP