Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
36,97%
Ján Lunter NEKA
28,57%
Martin Juhaniak NEKA
14,29%
Jozef Šimko NEKA
7,56%
Igor Kašper NEKA
6,72%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1,68%
Miroslav Gálik NAS
0,84%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,84%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,84%
Znenek Očovan NAJ
0,84%
Jozef Sásik SĽSAH
0,84%
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Šimko, NEKA
40 hlasov
2
Ivan Hazucha, SMER-SD
34 hlasov
3
Michal Bagačka, SMER-SD
27 hlasov
4
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
5
Miroslava Vargová, NEKA
24 hlasov
6
Katarína Moncoľová, NEKA
21 hlasov
7
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
8
Peter Mináč, SMER-SD
18 hlasov
9
Stanislava Zvarová, SMER-SD
17 hlasov
10
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
11
Peter Juhász, SMK-MKP
12 hlasov
12
Lukáš Kvietok, SMER-SD
12 hlasov
13
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
14
Dušan Hlinka, SMER-SD
10 hlasov
15
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
16
Aneta Vargicová, SNS
9 hlasov
17
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
18
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
19
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
8 hlasov
20
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
21
Stanislav Krahulec, NEKA
7 hlasov
22
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
23
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
24
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
25
Miroslava Grendelová, KSS
6 hlasov
26
Zdenek Očovan, NAJ
6 hlasov
27
Ján Lichanec, NEKA
4 hlasov
28
Ladislav Rigó, SMK-MKP
3 hlasov
29
Roman Lebeda, NEKA
3 hlasov
30
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
31
Ladislav Lang, MOST - HÍD
3 hlasov
32
Anatolij Jefimov, KSS
3 hlasov
33
Róbert Čipka, KSS
3 hlasov
34
Csaba Csízi, MOST - HÍD
3 hlasov
35
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
36
Aladár Bari, MOST - HÍD
2 hlasov
37
Alena Pivovarčiová, NP
2 hlasov
38
Martin Pliešovský, SNS
2 hlasov
39
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
2 hlasov
40
Gejza Mede, NEKA
2 hlasov
41
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
1 hlasov
42
Ferenc Auxt, SMK-MKP
1 hlasov
43
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
1 hlasov
44
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
1 hlasov
45
Vojtech Kökény, SRK
1 hlasov
46
Vojtech Menyhárt, NEKA
1 hlasov
47
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
1 hlasov
48
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
49
Vojtech Szajkó, SRK

Volebná účasť

39,15
%
2017 1. kolo
20,20
%
2013 2. kolo
15,48
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39,15%
2013 2. kolo 20,20%
2013 1. kolo 15,48%