vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
48,22%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
24,87%
Peter Oremus NEKA
15,23%
Milan Uhrík ĽSNS
8,63%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,03%
Iván Farkas SMK
0,51%
Ján Marko NP
0,51%
Ľászló Hajdu MKDA

Volebná účasť

30,51
%
2017 1. kolo
16,10
%
2013 2. kolo
23,35
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,51%
2013 2. kolo 16,1%
2013 1. kolo 23,35%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
142 hlasov
2
Igor Varga, NEKA
72 hlasov
3
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
70 hlasov
4
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
68 hlasov
5
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61 hlasov
6
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55 hlasov
7
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
8
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47 hlasov
9
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
46 hlasov
10
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
11
Ján Krtík, NEKA
42 hlasov
12
Erika Sulinová, NEKA
40 hlasov
13
Igor Éder, NEKA
37 hlasov
14
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
15
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
33 hlasov
16
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
26 hlasov
17
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
18
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
19
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
22 hlasov
20
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
16 hlasov
21
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
22
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
23
Igor Gogora, NEKA
13 hlasov
24
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
25
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
26
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
27
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
28
Marianna Šedivá, NEKA
6 hlasov
29
Ondrej Juhász, NEKA
6 hlasov
30
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
31
Michal Ivanický, KSS
5 hlasov
32
Ján Kútik, KSS
5 hlasov
33
Ladislav Vörös, KSS
5 hlasov
34
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
35
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
36
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
37
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
38
Zita Cseri, NEKA
3 hlasov
39
Pál Zachar, NEKA
3 hlasov
40
Ján Hamar, KSS
3 hlasov
41
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
1 hlasov
42
Miroslav Kamenský, KSS
1 hlasov
43
Peter Köpöncei, SMK-MKP
1 hlasov
44
Tibor Csenger, SMK-MKP
45
Beáta Kiss, SMK-MKP
46
Dezső Pálffy, SMK-MKP