vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
47,96%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
28,25%
Štefan Surmánek ĽSNS
11,42%
Róbert Bačinský NEKA
3,83%
Jarmila Tkáčová SNS
1,34%
Oliver Petrík JĽSS
1,21%
Lukáš Sisák KSS
1,15%
Jozef Bobík NEKA
0,96%
Adam Šepetka NAJ
0,96%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0,89%
Vladislav Stanko NEKA
0,77%
Jozef Červenák RIS
0,64%
Jaroslav Džunko NEKA
0,38%
Rudolf Botka NP
0,19%
Ján Struk SMS
0,06%

Volebná účasť

26,77
%
2017 1. kolo
8,62
%
2013 2. kolo
20,17
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,77%
2013 2. kolo 8,62%
2013 1. kolo 20,17%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Iveta Rušinová, SMER-SD
1013 hlasov
2
Lívia Kozlová, ŠKV
968 hlasov
3
Marián Hojstrič, NEKA
900 hlasov
4
Radovan Ďorko, ŠKV
732 hlasov
5
Vladimíra Dunková, ŠKV
203 hlasov
6
Ján Volný, SMER-SD
176 hlasov
7
Michal Komara, SMER-SD
168 hlasov
8
Martin Dominik, ĽS Naše Slovensko
161 hlasov
9
Ivana Sýkorová, ĽS Naše Slovensko
149 hlasov
10
Pavol Bečarik, SNS
147 hlasov
11
Matej Džubák, ĽS Naše Slovensko
146 hlasov
12
Janka Brziaková, SMER-SD
140 hlasov
13
Silvia Sarnovská, ĽS Naše Slovensko
136 hlasov
14
Rastislav Eliáš, ĽS Naše Slovensko
136 hlasov
15
Jana Skokanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
131 hlasov
16
Jozef Kladný, ĽS Naše Slovensko
126 hlasov
17
Iveta Fulková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
113 hlasov
18
Lea Grečková, SMER-SD
110 hlasov
19
Adnan Akram, NEKA
106 hlasov
20
Alena Pekarčíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
104 hlasov
21
Zuzana Páleníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
93 hlasov
22
Peter Zelený, SNS
92 hlasov
23
Rastislav Javorský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
89 hlasov
24
Rastislav Neuvirth, ŠKV
71 hlasov
25
Dávid Demečko, SNS
70 hlasov
26
Ondrej Pavlanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65 hlasov
27
Peter Potenga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65 hlasov
28
Kvetoslava Kucharovičová, MOST - HÍD
65 hlasov
29
Ľuboš Šuca, SME RODINA - Boris Kollár
60 hlasov
30
Valter Retter, SNS
55 hlasov
31
Ondrej Kapusta, NEKA
54 hlasov
32
Maroš Divok, NEKA
47 hlasov
33
Róbert Kočiš, NEKA
43 hlasov
34
Martin Kaščák, SNS
31 hlasov
35
Stanislav Lorko, SNS
27 hlasov
36
Beáta Janovcová, SNS
25 hlasov
37
Miroslav Pomajdík, VZDOR
24 hlasov
38
Milan Smižanský, ŠANCA
23 hlasov
39
Stanislav Vospálek, MOST - HÍD
16 hlasov