vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
53,63%
Tibor Mikuš NEKA
40,28%
Jaroslav Cehlárik NEKA
2,58%
Márius Novák NP
1,87%
József Berényi SMK
1,41%
Konrád Rigó Most-Híd
0,23%

Volebná účasť

29,17
%
2017 1. kolo
18,85
%
2013 2. kolo
17,79
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,17%
2013 2. kolo 18,85%
2013 1. kolo 17,79%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Antal, SMER-SD
222 hlasov
2
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
146 hlasov
3
Marek Neštický, NEKA
137 hlasov
4
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
101 hlasov
5
Matej Lančarič, NEKA
85 hlasov
6
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
82 hlasov
7
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
82 hlasov
8
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
73 hlasov
9
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
67 hlasov
10
Jozef Koricina, NEKA
66 hlasov
11
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65 hlasov
12
Augustín Hambálek, SMER-SD
63 hlasov
13
Jaroslav Cehlárik, NEKA
62 hlasov
14
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
61 hlasov
15
Vladimír Púčik, SMER-SD
61 hlasov
16
Marián Galbavý, NEKA
57 hlasov
17
Tibor Pekarčík, NEKA
57 hlasov
18
Marta Gubrická, SMER-SD
55 hlasov
19
Jozef Klokner, NEKA
53 hlasov
20
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
21
Peter Sloboda, NEKA
47 hlasov
22
Šimon Štefunko, NEKA
46 hlasov
23
Iveta Bakičová, NEKA
45 hlasov
24
Peter Chmela, NEKA
43 hlasov
25
Martin Uhlík, NEKA
43 hlasov
26
Július Zemko, SMER-SD
43 hlasov
27
Karol Zachar, SMER-SD
42 hlasov
28
Valburga Lobotková, SMER-SD
41 hlasov
29
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
30
Štefan Krištofík, SMER-SD
40 hlasov
31
Elena Kátlovská, NEKA
37 hlasov
32
Bystrík Stanko, NEKA
37 hlasov
33
Jozef Pobiecký, NEKA
31 hlasov
34
Juraj Novota, NEKA
30 hlasov
35
Peter Bartovič, MOST - HÍD
26 hlasov
36
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
37
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
38
Marcel Behro, NEKA
20 hlasov
39
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
40
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
41
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
19 hlasov
42
Norbert Halász, NEKA
19 hlasov
43
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
19 hlasov
44
Jaroslav Jánoš, NEKA
18 hlasov
45
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
46
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
17 hlasov
47
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
48
Peter Haščík, NEKA
16 hlasov
49
Jakub Mišek, NEKA
14 hlasov
50
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
51
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
52
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
53
Zuzana Frišová, DOST
10 hlasov
54
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
55
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
9 hlasov
56
Anna Šimončičová, SNS
9 hlasov
57
Peter Sita, NEKA
9 hlasov
58
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
59
Pavol Gabriška, DOST
8 hlasov
60
Norbert Pavlovič, KSS
8 hlasov
61
Viera Gbelcová, SNS
8 hlasov
62
Vladimír Kozmál, SNS
7 hlasov
63
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
6 hlasov
64
Martin Ostrovský, SNS
5 hlasov
65
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
4 hlasov
66
Juraj Janček, DOMA DOBRE
3 hlasov
67
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
3 hlasov
68
Rudolf Šulek, NAJ
2 hlasov
69
Marián Semáč, NAJ