vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
55,56%
Lukáš Sisák KSS
9,72%
Jarmila Tkáčová SNS
8,33%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
8,33%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
5,56%
Rudolf Botka NP
4,17%
Róbert Bačinský NEKA
2,78%
Jozef Bobík NEKA
2,78%
Oliver Petrík JĽSS
1,39%
Adam Šepetka NAJ
1,39%
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS

Volebná účasť

32,06
%
2017 1. kolo
20,76
%
2013 2. kolo
20,76
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,06%
2013 2. kolo 20,76%
2013 1. kolo 20,76%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
2
Rastislav Petrovič, SMER-SD
25 hlasov
3
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
4
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
5
Róbert Puci, SMER-SD
19 hlasov
6
Jana Mondiková, SMER-SD
15 hlasov
7
Marek Čižmár, NEKA
14 hlasov
8
Peter Bielek, SNS
14 hlasov
9
Štefan Duč, NEKA
13 hlasov
10
Michaela Ducárová, ŠKV
9 hlasov
11
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
12
Jozef Gamrát, NEKA
7 hlasov
13
Michal Magnes, SNS
7 hlasov
14
Libuša Babuľaková, ŠKV
6 hlasov
15
Peter Rico, MOST - HÍD
6 hlasov
16
Terézia Stanková, NEKA
5 hlasov
17
Jozef Želinský, MOST - HÍD
5 hlasov
18
Martin Galgoczy, NEKA
4 hlasov
19
Ján Seman, ŠANCA
3 hlasov
20
Peter Figeľ, DS
3 hlasov
21
Gabriel Garanič, NEKA
3 hlasov
22
Július Hajdu, SMER-SD
3 hlasov
23
Marián Vanci, ŠKV
3 hlasov
24
Peter Bačkovský, ŠKV
2 hlasov
25
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
26
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
27
Štefan Kandráč, NP
2 hlasov
28
Karol Pataky, MOST - HÍD
2 hlasov
29
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
30
Milan Malý, KSS
1 hlasov
31
Csilla Bálintová, SMK-MKP
1 hlasov
32
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
33
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
34
Tibor Sáradi, SMK-MKP
1 hlasov
35
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
36
Peter Pandy, MOST - HÍD
1 hlasov
37
Viktor Palko, MOST - HÍD
1 hlasov
38
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
39
Edina Kocsisová, NEKA
1 hlasov
40
Tichomír Kačo, ŠKV
1 hlasov
41
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlasov
42
Antónia Hrabská, ŠKV
1 hlasov
43
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
44
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
45
József Kopasz, SMK-MKP
46
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
47
Alexander Kis-Géczi, NAJ
48
Katarína Kasardová, KSS
49
Gejza Sačko, MOST - HÍD
50
Ján Juhász, MOST - HÍD
51
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52
Slavomír Illeš, NEKA
53
Zoltán Ilko, SMK-MKP
54
Jozef Horváth, MOST - HÍD
55
Gustáv Liszkai, SMER-SD
56
István Takács, SMK-MKP
57
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
58
Radoslav Rendeš, ŠKV
59
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
60
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
61
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
62
Iveta Solomonová, KSS
63
Zoltán Mento, NEKA
64
Dionýz Szabó, ŠKV
65
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
66
Adrian Haraszti, NAJ
67
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
68
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
69
Csaba Furik, SMK-MKP