vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
48,08%
Marian Kotleba ĽSNS
17,31%
Milan Urbáni SMS
11,54%
Jozef Šimko NEKA
7,69%
Igor Kašper NEKA
5,77%
Pavel Greksa NEKA
3,85%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1,92%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
1,92%
Znenek Očovan NAJ
1,92%
Miroslav Gálik NAS
Martin Juhaniak NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

55,55
%
2017 1. kolo
36,84
%
2013 2. kolo
35,96
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 55,55%
2013 2. kolo 36,84%
2013 1. kolo 35,96%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Bagačka, SMER-SD
28 hlasov
2
Peter Mináč, SMER-SD
20 hlasov
3
Stanislava Zvarová, SMER-SD
15 hlasov
4
Jozef Šimko, NEKA
14 hlasov
5
Miroslava Vargová, NEKA
14 hlasov
6
Roman Lebeda, NEKA
11 hlasov
7
Lukáš Kvietok, SMER-SD
10 hlasov
8
Ivan Hazucha, SMER-SD
9 hlasov
9
Peter Juhász, SMK-MKP
8 hlasov
10
Dušan Hlinka, SMER-SD
8 hlasov
11
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
12
Martin Pliešovský, SNS
7 hlasov
13
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
14
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
15
Katarína Moncoľová, NEKA
5 hlasov
16
Ján Lichanec, NEKA
5 hlasov
17
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
18
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
19
Alena Pivovarčiová, NP
4 hlasov
20
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
3 hlasov
21
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
22
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
23
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
2 hlasov
24
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
2 hlasov
25
Stanislav Krahulec, NEKA
2 hlasov
26
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
27
Ferenc Auxt, SMK-MKP
2 hlasov
28
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
29
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
30
Gejza Mede, NEKA
1 hlasov
31
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
32
Zdenek Očovan, NAJ
1 hlasov
33
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
1 hlasov
34
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
35
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
36
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
37
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
38
Vojtech Kökény, SRK
1 hlasov
39
Ladislav Lang, MOST - HÍD
1 hlasov
40
Vojtech Menyhárt, NEKA
41
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
42
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
43
Aladár Bari, MOST - HÍD
44
Vojtech Szajkó, SRK
45
Ladislav Rigó, SMK-MKP
46
Miroslava Grendelová, KSS
47
Anatolij Jefimov, KSS
48
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
49
Csaba Csízi, MOST - HÍD