vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
75,25%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
18,09%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
3,49%
Róbert Bačinský NEKA
1,02%
Jozef Červenák RIS
0,54%
Lukáš Sisák KSS
0,27%
Štefan Surmánek ĽSNS
0,27%
Jarmila Tkáčová SNS
0,27%
Rudolf Botka NP
0,21%
Oliver Petrík JĽSS
0,16%
Jozef Bobík NEKA
0,11%
Vladislav Stanko NEKA
0,11%
Adam Šepetka NAJ
0,11%
Jaroslav Džunko NEKA
0,05%
Ján Struk SMS
0,05%

Volebná účasť

30,94
%
2017 1. kolo
7,09
%
2013 2. kolo
14,63
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,94%
2013 2. kolo 7,09%
2013 1. kolo 14,63%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Pataky, MOST - HÍD
1281 hlasov
2
Jozef Želinský, MOST - HÍD
1122 hlasov
3
Peter Pandy, MOST - HÍD
930 hlasov
4
Gejza Sačko, MOST - HÍD
805 hlasov
5
Csaba Furik, SMK-MKP
720 hlasov
6
Jozef Horváth, MOST - HÍD
570 hlasov
7
József Kopasz, SMK-MKP
489 hlasov
8
István Takács, SMK-MKP
400 hlasov
9
Zoltán Ilko, SMK-MKP
393 hlasov
10
Viktor Palko, MOST - HÍD
374 hlasov
11
Peter Rico, MOST - HÍD
357 hlasov
12
Ján Juhász, MOST - HÍD
355 hlasov
13
Csilla Bálintová, SMK-MKP
320 hlasov
14
Tibor Sáradi, SMK-MKP
306 hlasov
15
Gustáv Liszkai, SMER-SD
221 hlasov
16
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
180 hlasov
17
Zoltán Mento, NEKA
128 hlasov
18
Dionýz Szabó, ŠKV
123 hlasov
19
Rastislav Petrovič, SMER-SD
114 hlasov
20
Štefan Duč, NEKA
104 hlasov
21
Róbert Puci, SMER-SD
95 hlasov
22
Adrian Haraszti, NAJ
93 hlasov
23
Jana Mondiková, SMER-SD
87 hlasov
24
Edina Kocsisová, NEKA
77 hlasov
25
Július Hajdu, SMER-SD
74 hlasov
26
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
70 hlasov
27
Tichomír Kačo, ŠKV
66 hlasov
28
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
51 hlasov
29
Alexander Kis-Géczi, NAJ
46 hlasov
30
Peter Bačkovský, ŠKV
43 hlasov
31
Marek Čižmár, NEKA
42 hlasov
32
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
33
Marta Hrobová, ÚSVIT
30 hlasov
34
Libuša Babuľaková, ŠKV
29 hlasov
35
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
36
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
37
Ján Seman, ŠANCA
26 hlasov
38
Slavomír Illeš, NEKA
24 hlasov
39
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
40
Antónia Hrabská, ŠKV
21 hlasov
41
Radoslav Rendeš, ŠKV
20 hlasov
42
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
17 hlasov
43
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
44
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
45
Milan Malý, KSS
15 hlasov
46
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
47
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
48
Katarína Kasardová, KSS
14 hlasov
49
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
50
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
14 hlasov
51
Jozef Gamrát, NEKA
13 hlasov
52
Peter Bielek, SNS
13 hlasov
53
Gabriel Garanič, NEKA
13 hlasov
54
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
55
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
56
Michaela Ducárová, ŠKV
12 hlasov
57
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
58
Martin Galgoczy, NEKA
12 hlasov
59
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
60
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
10 hlasov
61
Štefan Kandráč, NP
10 hlasov
62
Michal Magnes, SNS
10 hlasov
63
Iveta Solomonová, KSS
10 hlasov
64
Marián Vanci, ŠKV
9 hlasov
65
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
66
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
9 hlasov
67
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
9 hlasov
68
Peter Figeľ, DS
7 hlasov
69
Terézia Stanková, NEKA
7 hlasov