vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

József Berényi SMK
80,08%
Tibor Mikuš NEKA
13,82%
Konrád Rigó Most-Híd
3,25%
Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
1,63%
Jaroslav Cehlárik NEKA
0,81%
Márius Novák NP
0,41%

Volebná účasť

26,94
%
2017 1. kolo
30,84
%
2013 2. kolo
22,63
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,94%
2013 2. kolo 30,84%
2013 1. kolo 22,63%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gergely Agócs, SMK-MKP
215 hlasov
2
József Berényi, SMK-MKP
170 hlasov
3
Krisztián Forró, SMK-MKP
112 hlasov
4
František Juhos, MOST - HÍD
104 hlasov
5
László Biró, SMK-MKP
102 hlasov
6
László Pék, SMK-MKP
94 hlasov
7
Ervin Chomča, MOST - HÍD
90 hlasov
8
Tamás Zupko, SMK-MKP
66 hlasov
9
Zuzana Csadyová, MOST - HÍD
63 hlasov
10
Andrea Klabuzai, SMK-MKP
53 hlasov
11
Zoltán Forró, MOST - HÍD
50 hlasov
12
Gábor Gál, MOST - HÍD
47 hlasov
13
Peter Szabó, MOST - HÍD
18 hlasov
14
Andrej Tábori, NEKA
9 hlasov
15
Peter Paška, NEKA
8 hlasov
16
Adrián Kubica, MOST - HÍD
8 hlasov
17
Júlia Gálová, SMER-SD
8 hlasov
18
Miloš Majko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
19
Jozef Boledovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
20
Roman Vančo, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
21
Ľuboš Šúry, SMER-SD
4 hlasov
22
Adrián Macho, NEKA
4 hlasov
23
Janka Repčoková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
24
Ľubomír Noga, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
25
David Slíž, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
26
Roman Sukeník, SMER-SD
3 hlasov
27
Milan Bánovský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
28
Martin Drobný, SNS
2 hlasov
29
Václav Jurčaga, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
30
Stanislav Lipovský, DOMA DOBRE
2 hlasov
31
Martin Práznovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
32
Marek Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
33
Stanislav Tvrdík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
34
Marta Vajdová, NEKA
2 hlasov
35
Jozef Pinček, NP
1 hlasov
36
Igor Németh, SMER-SD
1 hlasov
37
Marta Némethová, SMER-SD
1 hlasov
38
Róbert Korec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
39
Jana Hanuliaková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
40
Slávka Kramárová, SNS