vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
52,49%
Igor Kašper NEKA
21,07%
Marian Kotleba ĽSNS
17,62%
Martin Juhaniak NEKA
7,66%
Milan Urbáni SMS
0,77%
Miroslav Gálik NAS
0,38%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

50,18
%
2017 1. kolo
28,13
%
2013 2. kolo
27,42
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 50,18%
2013 2. kolo 28,13%
2013 1. kolo 27,42%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miloš Vajs, NP
102 hlasov
2
Ľubica Laššáková, SMER-SD
58 hlasov
3
Ivan Šabo, NEKA
56 hlasov
4
Igor Kašper, NEKA
56 hlasov
5
Ondrej Lunter, NEKA
46 hlasov
6
Karol Konárik, SNS
42 hlasov
7
Ľubomír Motyčka, SMER-SD
41 hlasov
8
Jana Orlická, NEKA
34 hlasov
9
Peter Gogola, NEKA
33 hlasov
10
Jakub Gajdošík, SMER-SD
33 hlasov
11
Viera Dubačová, NEKA
33 hlasov
12
Erika Karová, NEKA
32 hlasov
13
Katarína Belicová, NEKA
30 hlasov
14
Martin Turčan, NEKA
30 hlasov
15
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
16
Ján Šabo, SMER-SD
29 hlasov
17
Ján Šulaj, SMER-SD
27 hlasov
18
Marek Modranský, SMER-SD
24 hlasov
19
Pavol Bielik, NEKA
24 hlasov
20
Marek Kotleba, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
21
Matej Bučko, NEKA
22 hlasov
22
Daniel Karas, SMER-SD
20 hlasov
23
Daniela Kemková, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
24
Milan Lichý, NEKA
17 hlasov
25
Jiří Pěč, NEKA
15 hlasov
26
Miroslav Ostrihoň, NEKA
15 hlasov
27
Ivan Saktor, NEKA
14 hlasov
28
Ľudmila Priehodová, NEKA
14 hlasov
29
Andrea Maková, NEKA
14 hlasov
30
Viera Krakovská, NEKA
14 hlasov
31
Jaroslav Kuracina, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
32
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
33
Miroslav Bálint, NEKA
12 hlasov
34
Marián Adamják, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
35
Július Ernek, SNS
11 hlasov
36
Marcel Pecník, NEKA
10 hlasov
37
Vladimír Sklenka, NEKA
10 hlasov
38
Ladislav Topoľský, SMER-SD
9 hlasov
39
Pavel Trnka, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
40
Matúš Molitoris, NEKA
9 hlasov
41
Mário Vidák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
42
Ivan Uhrík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
43
Dominik Veselovský, SNS
7 hlasov
44
Marek Kliment, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
45
Juraj Remšík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
46
Vladimír Túry, ŠANCA
6 hlasov
47
Róbert Venéczi, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
48
Peter Sárinec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
49
Ivan Kotúček, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
50
Ján Gereg, SNS
5 hlasov
51
Maroš Gera, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
52
Marek Rapčaniak, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
53
Dana Boháčiková, NP
4 hlasov
54
Marcela Gallová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
55
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
56
Jaroslav Sekerka, KSS
4 hlasov
57
Hubert Štoksa, NEKA
4 hlasov
58
Daniela Baranová, MOST - HÍD
4 hlasov
59
Monika Geregová, MOST - HÍD
3 hlasov
60
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
61
Ľubomír Kuracina, NAJ
3 hlasov
62
Ľudovít Szilágyi, MOST - HÍD
3 hlasov
63
Iveta Nosková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
64
Roman Ružica, ŠANCA
2 hlasov
65
Boris Virgula, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
66
Denisa Zaťková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
67
Ivan Kostúr, KSS
2 hlasov
68
Katarína Richterová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
69
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
70
Anton Minárik, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
71
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
72
Róbert Hrnčiar, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
73
Milan Mikulec, MOST - HÍD
1 hlasov
74
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
75
Zuzana Šerfőző, MOST - HÍD
76
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
77
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
78
Adam Kúkeľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
79
Róbert Frnda, DOMA DOBRE
80
Milan Ševčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...