vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
54,55%
Igor Kašper NEKA
12,55%
Marian Kotleba ĽSNS
9,96%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
8,66%
Jozef Šimko NEKA
4,76%
Martin Juhaniak NEKA
3,90%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1,30%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1,30%
Pavel Greksa NEKA
0,87%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,87%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,87%
Jozef Sásik SĽSAH
0,43%
Miroslav Gálik NAS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

35,79
%
2017 1. kolo
19,46
%
2013 2. kolo
29,97
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,79%
2013 2. kolo 19,46%
2013 1. kolo 29,97%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
156 hlasov
2
Vojtech Szajkó, SRK
93 hlasov
3
Csaba Csízi, MOST - HÍD
66 hlasov
4
Peter Juhász, SMK-MKP
60 hlasov
5
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
55 hlasov
6
Aladár Bari, MOST - HÍD
49 hlasov
7
Ferenc Auxt, SMK-MKP
40 hlasov
8
Jozef Šimko, NEKA
37 hlasov
9
Ladislav Rigó, SMK-MKP
33 hlasov
10
Vojtech Kökény, SRK
30 hlasov
11
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
30 hlasov
12
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
28 hlasov
13
Stanislava Zvarová, SMER-SD
22 hlasov
14
Michal Bagačka, SMER-SD
18 hlasov
15
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
16
Ladislav Lang, MOST - HÍD
11 hlasov
17
Ján Lichanec, NEKA
11 hlasov
18
Peter Mináč, SMER-SD
11 hlasov
19
Miroslava Vargová, NEKA
11 hlasov
20
Katarína Moncoľová, NEKA
10 hlasov
21
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
10 hlasov
22
Ivan Hazucha, SMER-SD
10 hlasov
23
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
24
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
25
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
26
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
27
Aneta Vargicová, SNS
6 hlasov
28
Lukáš Kvietok, SMER-SD
6 hlasov
29
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
30
Roman Lebeda, NEKA
5 hlasov
31
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
32
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
33
Gejza Mede, NEKA
5 hlasov
34
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
35
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
36
Alena Pivovarčiová, NP
4 hlasov
37
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
38
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
39
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
40
Stanislav Krahulec, NEKA
3 hlasov
41
Martin Pliešovský, SNS
3 hlasov
42
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
43
Vojtech Menyhárt, NEKA
3 hlasov
44
Róbert Čipka, KSS
3 hlasov
45
Anatolij Jefimov, KSS
3 hlasov
46
Miroslava Grendelová, KSS
2 hlasov
47
Dušan Hlinka, SMER-SD
2 hlasov
48
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
49
Zdenek Očovan, NAJ
1 hlasov