vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
68,85%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
19,67%
Rudolf Botka NP
3,28%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3,28%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,28%
Jozef Červenák RIS
1,64%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

34,44
%
2017 1. kolo
21,73
%
2013 2. kolo
38,91
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,44%
2013 2. kolo 21,73%
2013 1. kolo 38,91%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Július Hajdu, SMER-SD
41 hlasov
2
Marek Čižmár, NEKA
35 hlasov
3
Róbert Puci, SMER-SD
31 hlasov
4
Štefan Duč, NEKA
24 hlasov
5
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
6
Martin Galgoczy, NEKA
23 hlasov
7
Tichomír Kačo, ŠKV
21 hlasov
8
Rastislav Petrovič, SMER-SD
19 hlasov
9
Gabriel Garanič, NEKA
12 hlasov
10
Jana Mondiková, SMER-SD
10 hlasov
11
Slavomír Illeš, NEKA
8 hlasov
12
Antónia Hrabská, ŠKV
8 hlasov
13
Peter Bačkovský, ŠKV
8 hlasov
14
Karol Pataky, MOST - HÍD
5 hlasov
15
Michal Magnes, SNS
5 hlasov
16
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
17
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
18
Libuša Babuľaková, ŠKV
5 hlasov
19
Milan Malý, KSS
4 hlasov
20
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
21
Ján Seman, ŠANCA
4 hlasov
22
Radoslav Rendeš, ŠKV
4 hlasov
23
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
24
Peter Figeľ, DS
3 hlasov
25
Katarína Kasardová, KSS
3 hlasov
26
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
27
Michaela Ducárová, ŠKV
3 hlasov
28
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
29
Štefan Kandráč, NP
2 hlasov
30
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
31
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
32
Ján Juhász, MOST - HÍD
2 hlasov
33
Peter Rico, MOST - HÍD
2 hlasov
34
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
35
Gustáv Liszkai, SMER-SD
2 hlasov
36
Jozef Gamrát, NEKA
2 hlasov
37
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
38
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
39
Csilla Bálintová, SMK-MKP
1 hlasov
40
Jozef Želinský, MOST - HÍD
1 hlasov
41
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
42
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
43
Adrian Haraszti, NAJ
1 hlasov
44
Dionýz Szabó, ŠKV
1 hlasov
45
Iveta Solomonová, KSS
1 hlasov
46
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
47
Peter Pandy, MOST - HÍD
1 hlasov
48
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
49
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
50
Zoltán Mento, NEKA
1 hlasov
51
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
52
József Kopasz, SMK-MKP
1 hlasov
53
Edina Kocsisová, NEKA
1 hlasov
54
Marián Vanci, ŠKV
55
Peter Bielek, SNS
56
Csaba Furik, SMK-MKP
57
István Takács, SMK-MKP
58
Jozef Horváth, MOST - HÍD
59
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
60
Marta Hrobová, ÚSVIT
61
Terézia Stanková, NEKA
62
Zoltán Ilko, SMK-MKP
63
Alexander Kis-Géczi, NAJ
64
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65
Viktor Palko, MOST - HÍD
66
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
67
Gejza Sačko, MOST - HÍD
68
Tibor Sáradi, SMK-MKP
69
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ