Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
68,85%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
19,67%
Rudolf Botka NP
3,28%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3,28%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,28%
Jozef Červenák RIS
1,64%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Július Hajdu, SMER-SD
41 hlasov
2
Marek Čižmár, NEKA
35 hlasov
3
Róbert Puci, SMER-SD
31 hlasov
4
Štefan Duč, NEKA
24 hlasov
5
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
6
Martin Galgoczy, NEKA
23 hlasov
7
Tichomír Kačo, ŠKV
21 hlasov
8
Rastislav Petrovič, SMER-SD
19 hlasov
9
Gabriel Garanič, NEKA
12 hlasov
10
Jana Mondiková, SMER-SD
10 hlasov
11
Slavomír Illeš, NEKA
8 hlasov
12
Antónia Hrabská, ŠKV
8 hlasov
13
Peter Bačkovský, ŠKV
8 hlasov
14
Karol Pataky, MOST - HÍD
5 hlasov
15
Michal Magnes, SNS
5 hlasov
16
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
17
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
18
Libuša Babuľaková, ŠKV
5 hlasov
19
Milan Malý, KSS
4 hlasov
20
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
21
Ján Seman, ŠANCA
4 hlasov
22
Radoslav Rendeš, ŠKV
4 hlasov
23
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
24
Peter Figeľ, DS
3 hlasov
25
Katarína Kasardová, KSS
3 hlasov
26
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
27
Michaela Ducárová, ŠKV
3 hlasov
28
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
29
Štefan Kandráč, NP
2 hlasov
30
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
31
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
32
Ján Juhász, MOST - HÍD
2 hlasov
33
Peter Rico, MOST - HÍD
2 hlasov
34
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
35
Gustáv Liszkai, SMER-SD
2 hlasov
36
Jozef Gamrát, NEKA
2 hlasov
37
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
38
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
39
Csilla Bálintová, SMK-MKP
1 hlasov
40
Jozef Želinský, MOST - HÍD
1 hlasov
41
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
42
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
43
Adrian Haraszti, NAJ
1 hlasov
44
Dionýz Szabó, ŠKV
1 hlasov
45
Iveta Solomonová, KSS
1 hlasov
46
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
47
Peter Pandy, MOST - HÍD
1 hlasov
48
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
49
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
50
Zoltán Mento, NEKA
1 hlasov
51
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
52
József Kopasz, SMK-MKP
1 hlasov
53
Edina Kocsisová, NEKA
1 hlasov
54
Marián Vanci, ŠKV
55
Peter Bielek, SNS
56
Csaba Furik, SMK-MKP
57
István Takács, SMK-MKP
58
Jozef Horváth, MOST - HÍD
59
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
60
Marta Hrobová, ÚSVIT
61
Terézia Stanková, NEKA
62
Zoltán Ilko, SMK-MKP
63
Alexander Kis-Géczi, NAJ
64
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65
Viktor Palko, MOST - HÍD
66
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
67
Gejza Sačko, MOST - HÍD
68
Tibor Sáradi, SMK-MKP
69
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ

Volebná účasť

34,44
%
2017 1. kolo
21,73
%
2013 2. kolo
38,91
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,44%
2013 2. kolo 21,73%
2013 1. kolo 38,91%