vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
59,09%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
18,18%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
9,09%
Róbert Bačinský NEKA
4,55%
Jozef Červenák RIS
4,55%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,55%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

52,72
%
2017 1. kolo
15,78
%
2013 2. kolo
35,08
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 52,72%
2013 2. kolo 15,78%
2013 1. kolo 35,08%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Attila Anna, NEKA
24 hlasov
2
Beáta Beke, SMK-MKP
12 hlasov
3
Juraj Nagy, NEKA
11 hlasov
4
Ferenc Porubán, SMK-MKP
11 hlasov
5
Peter Bollo, MOST - HÍD
8 hlasov
6
Tibor Balázs, MOST - HÍD
5 hlasov
7
Ladislav Juhász, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
8
Juraj Balázs, NEKA
4 hlasov
9
Pavol Burdiga, MOST - HÍD
4 hlasov
10
Monika Šeďová, MOST - HÍD
3 hlasov
11
Július Barkai, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
12
Ján Babič, SMER-SD
2 hlasov
13
Jaroslav Kočiš, KSS
2 hlasov
14
Erika Ocelníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
15
Štefan Bašták, SMER-SD
2 hlasov
16
Zoltán Várady, SMK-MKP
2 hlasov
17
Gejza Záhn, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
18
Ivan Kuhn, OKS
2 hlasov
19
Róbert Bezek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
20
Monika Repaszká, ŠKV
1 hlasov
21
Dušan Žiak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
22
Juraj Bernár, KSS
1 hlasov
23
Miloš Gallo, ŠANCA
1 hlasov
24
Ariana Palme, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
25
Peter Pamula, SNS
1 hlasov
26
Eva Mihóková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
27
Dušan Pollák, ŠKV
28
Michal Terrai, NEKA
29
Hildegarda Támárová, MOST - HÍD
30
Helena Laliková, KSS
31
Matej Lada, ŠKV
32
Martin Gallo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33
Jarmila Breznenová, NÁRODNÁ KOALÍCIA
34
Matúš Bischof, OKS
35
Mária Bernáthová, KSS
36
Róbert Hanuštiak, NEKA
37
Viliam Hlaváč, ŠKV
38
Karol Horník, SMER-SD
39
Karol Kováč, OKS
40
Jozef Kušnier, ĽS Naše Slovensko
41
Jozef Červeňák, RIS