Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
59,09%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
18,18%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
9,09%
Róbert Bačinský NEKA
4,55%
Jozef Červenák RIS
4,55%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,55%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Attila Anna, NEKA
24 hlasov
2
Beáta Beke, SMK-MKP
12 hlasov
3
Juraj Nagy, NEKA
11 hlasov
4
Ferenc Porubán, SMK-MKP
11 hlasov
5
Peter Bollo, MOST - HÍD
8 hlasov
6
Tibor Balázs, MOST - HÍD
5 hlasov
7
Ladislav Juhász, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
8
Juraj Balázs, NEKA
4 hlasov
9
Pavol Burdiga, MOST - HÍD
4 hlasov
10
Monika Šeďová, MOST - HÍD
3 hlasov
11
Július Barkai, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
12
Ján Babič, SMER-SD
2 hlasov
13
Jaroslav Kočiš, KSS
2 hlasov
14
Erika Ocelníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
15
Štefan Bašták, SMER-SD
2 hlasov
16
Zoltán Várady, SMK-MKP
2 hlasov
17
Gejza Záhn, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
18
Ivan Kuhn, OKS
2 hlasov
19
Róbert Bezek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
20
Monika Repaszká, ŠKV
1 hlasov
21
Dušan Žiak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
22
Juraj Bernár, KSS
1 hlasov
23
Miloš Gallo, ŠANCA
1 hlasov
24
Ariana Palme, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
25
Peter Pamula, SNS
1 hlasov
26
Eva Mihóková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
27
Dušan Pollák, ŠKV
28
Michal Terrai, NEKA
29
Hildegarda Támárová, MOST - HÍD
30
Helena Laliková, KSS
31
Matej Lada, ŠKV
32
Martin Gallo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33
Jarmila Breznenová, NÁRODNÁ KOALÍCIA
34
Matúš Bischof, OKS
35
Mária Bernáthová, KSS
36
Róbert Hanuštiak, NEKA
37
Viliam Hlaváč, ŠKV
38
Karol Horník, SMER-SD
39
Karol Kováč, OKS
40
Jozef Kušnier, ĽS Naše Slovensko
41
Jozef Červeňák, RIS

Volebná účasť

52,72
%
2017 1. kolo
15,78
%
2013 2. kolo
35,08
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 52,72%
2013 2. kolo 15,78%
2013 1. kolo 35,08%