vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
38,13%
Juraj Blanár Smer-SD
25,63%
Ján Mikolaj SNS
11,88%
Peter Sagan ĽSNS
11,25%
Peter Cibulka NEKA
6,25%
Anton Martvoň NEKA
3,13%
Marián Murín NEKA
2,50%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
1,25%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS

Volebná účasť

40,93
%
2017 1. kolo
22,44
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,93%
2013 1. kolo 22,44%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Žabka, SNS
103 hlasov
2
Ján Hodoň, NEKA
40 hlasov
3
Štefan Zelník, SNS
35 hlasov
4
Juraj Popluhár, SMER-SD
24 hlasov
5
Milan Laurenčík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
6
Lenka Ticháková, NEKA
20 hlasov
7
Barbora Birnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
8
Ľubomír Bechný, NEKA
18 hlasov
9
Martin Hanuliak, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
10
Martin Kapitulík, NEKA
17 hlasov
11
Peter Cibulka, NEKA
17 hlasov
12
Jozef Kavecký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
13
Andrej Sočuvka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
14
Martin Barčík, NEKA
15 hlasov
15
Miloš Klimašovský, SNS
15 hlasov
16
Juraj Petráš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
17
Anna Verešová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
18
Pavel Pavlásek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
19
Ľudmila Chodelková, NEKA
14 hlasov
20
Tibor Hanuliak, SNS
14 hlasov
21
Beáta Badibangová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
22
Monika Ďurechová, SNS
13 hlasov
23
Jana Filipová, NEKA
13 hlasov
24
Peter Dobeš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
25
Ľubomír Sečkár, SMER-SD
12 hlasov
26
Ľuboš Plešinger, NEKA
12 hlasov
27
Jozef Mičo, NEKA
12 hlasov
28
Ján Marosz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
29
Pavol Lazar, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
30
Monika Kavecká, NEKA
12 hlasov
31
Róbert Kašša, NEKA
12 hlasov
32
Igor Choma, SMER-SD
12 hlasov
33
Robert Ficek, SMER-SD
12 hlasov
34
Bronislava Ďurechová, SNS
12 hlasov
35
Denis Cáder, NEKA
12 hlasov
36
Miroslav Knapec, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
37
Miroslav Kašuba, SNS
11 hlasov
38
Dušan Šutý, SNS
11 hlasov
39
Michal Červený, SNS
11 hlasov
40
Ján Čerňan, SMER-SD
11 hlasov
41
Ivana Janíčková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
42
Gabriela Poliaková, SNS
10 hlasov
43
Stanislav Štofko, NEKA
10 hlasov
44
Pavol Mindek, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
45
Matej Madar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
46
Jozef Štrba, SMER-SD
10 hlasov
47
Karol Čepec, NEKA
10 hlasov
48
Marián Červený, VZDOR
10 hlasov
49
Branislav Delinčák, NEKA
10 hlasov
50
Marta Veselá, SNS
9 hlasov
51
Róbert Pilarčík, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
52
Henrich Paur, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
53
Martin Šoška, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
54
Monika Obertová, SMER-SD
9 hlasov
55
Patrik Kubička, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
56
Patrik Groma, NEKA
9 hlasov
57
Peter Durmis, NEKA
9 hlasov
58
Jaroslav Pechočiak, KSS
8 hlasov
59
Ladislav Štefanec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
60
Ján Paučin, NEKA
8 hlasov
61
Jaroslav Koleda, SNS
8 hlasov
62
Jaroslav Pecho, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
63
Igor Krško, NEKA
7 hlasov
64
Jaroslav Gažo, NEKA
7 hlasov
65
Jaromír Benko, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
66
Miroslav Faktor, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
67
Anton Trnovec, SMER-SD
6 hlasov
68
Igor Liška, SMER-SD
6 hlasov
69
Pavol Čorba, SMER-SD
6 hlasov
70
Iveta Martinková, NEKA
6 hlasov
71
Darina Čierniková, NEKA
5 hlasov
72
Marek Sobola, NEKA
5 hlasov
73
Patrik Blanár, NEKA
4 hlasov
74
Jozef Juriš, NEKA
4 hlasov
75
František Štefánik, KSS
3 hlasov
76
Patrik Martaus, EDS
3 hlasov
77
Marian Sliviak, SMER-SD
3 hlasov
78
Kristián Hoffmann, SZS
3 hlasov
79
Rastislav Palutka, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
80
Roman Rosenberg, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
81
Ľubomír Šimko, NEKA
1 hlasov
82
Peter Mintál, MOST - HÍD
1 hlasov
83
Emanuel Lovíšek, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
84
Eva Lajčiaková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
85
Michal Miškovič, DOMA DOBRE
1 hlasov
86
Ján Rybárik, NEKA
87
Pavel Požoni, ŠANCA
88
Ján Peteja, NP
89
Soňa Turčányiová, NP