vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
57,66%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
18,02%
Štefan Škultéty NEKA
9,01%
Petra Hajšelová Sme rodina
7,21%
Ferdinand Vavrík NEKA
5,41%
Igor Valko NP
1,80%
Nora Pániková SZS
0,90%

Volebná účasť

28,32
%
2017 1. kolo
17,31
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,32%
2013 1. kolo 17,31%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
58 hlasov
2
Anton Vrecko, NEKA
56 hlasov
3
Miroslav Rajčo, NEKA
34 hlasov
4
Ladislav Procházka, NEKA
18 hlasov
5
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
6
Martin Drozd, NEKA
16 hlasov
7
Tomáš Kozák, NEKA
15 hlasov
8
Andrej Kmotorka, NEKA
15 hlasov
9
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
10
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
11
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
12
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
13
Viera Beňová, NEKA
12 hlasov
14
Branislav Krpelan, NEKA
11 hlasov
15
Alojz Vlčko, NEKA
11 hlasov
16
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
17
Mária Šramková, NEKA
11 hlasov
18
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
19
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
20
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
21
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
22
Michal Ďureje, NEKA
10 hlasov
23
Branislav Gigac, NEKA
9 hlasov
24
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
25
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
26
Tomáš Tines, NEKA
8 hlasov
27
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
28
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
29
Martin Šujan, NEKA
6 hlasov
30
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
31
Dušan Ďuriš, NEKA
6 hlasov
32
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
33
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
34
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
6 hlasov
35
Vojtech Čičmanec, NEKA
5 hlasov
36
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
37
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
38
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
39
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
40
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
41
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
42
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
43
Miroslav Dzina, NEKA
4 hlasov
44
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
45
Jozef Franek, NEKA
4 hlasov
46
Pavol Caňo, NEKA
4 hlasov
47
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
48
Jana Matiašková, NEKA
3 hlasov
49
Tibor Čičmanec, NEKA
3 hlasov
50
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov
51
Karol Herceg, KSS
3 hlasov
52
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 hlasov
53
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
54
Martin Uríček, NEKA
3 hlasov
55
Ľubomír Dzurák, NEKA
3 hlasov
56
Viera Hurtišová, KSS
2 hlasov
57
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
58
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
59
Igor Sojka, KSS
1 hlasov
60
Andrej Sikora, KSS
1 hlasov
61
Eduard Prilinský, NEKA
1 hlasov
62
Jozef Otto, NEKA
1 hlasov
63
Tomáš Grešner, NEKA
1 hlasov
64
Ján Madžo, DOMA DOBRE
1 hlasov
65
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
66
Ingrid Majdová, KSS
67
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
68
Marián Mittaš, KSS