vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
43,48%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
39,13%
Róbert Bačinský NEKA
6,35%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,01%
Jarmila Tkáčová SNS
2,34%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,67%
Lukáš Sisák KSS
1,34%
Jaroslav Džunko NEKA
0,67%
Vladislav Stanko NEKA
0,67%
Rudolf Botka NP
0,33%
Jozef Červenák RIS
0,33%
Oliver Petrík JĽSS
0,33%
Adam Šepetka NAJ
0,33%
Jozef Bobík NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

29,86
%
2017 1. kolo
11,32
%
2013 2. kolo
19,81
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,86%
2013 2. kolo 11,32%
2013 1. kolo 19,81%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anton Medvec, NEKA
216 hlasov
2
Martina Dutková, NEKA
94 hlasov
3
František Petro, SMER-SD
46 hlasov
4
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
5
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
6
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
7
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
8
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
9
Ondrej Bernát, SMER-SD
35 hlasov
10
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
11
Peter Derevjaník, SMER-SD
26 hlasov
12
Michal Rečka, SMER-SD
26 hlasov
13
Miloš Barcal, NEKA
26 hlasov
14
Ján Kokarda, NEKA
24 hlasov
15
Erika Zámboriová, ŠKV
23 hlasov
16
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
17
Jarmila Vaňová, ŠKV
20 hlasov
18
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
19
Vojtech Farkaš, NEKA
18 hlasov
20
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
21
Monika Gergelová, SNS
17 hlasov
22
Ivan Hriczko, ŠKV
17 hlasov
23
Pavol Lehotský, NEKA
17 hlasov
24
Radoslav Hodor, NEKA
16 hlasov
25
Mária Dulovičová, NEKA
14 hlasov
26
Roland Szabó, SMER-SD
13 hlasov
27
Anetta Strýčková, NEKA
12 hlasov
28
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
29
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
12 hlasov
30
Július Beluscsák, NEKA
11 hlasov
31
Mária Lacková, NEKA
11 hlasov
32
Július Begala, NEKA
9 hlasov
33
Július Pelegrin, NEKA
9 hlasov
34
Jozef Hric, KSS
9 hlasov
35
Slavomír Borovský, DS
8 hlasov
36
Ladislav Vojtko, KSS
8 hlasov
37
Gabriel Böhm, NEKA
8 hlasov
38
Ján Horváth, NEKA
7 hlasov
39
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
7 hlasov
40
Elena Fialková, MOST - HÍD
7 hlasov
41
Ján Serbin, NEKA
7 hlasov
42
Tomáš Suchý, ŠANCA
6 hlasov
43
Slavomír Horváth, SNS
6 hlasov
44
Peter Kocai, NAJ
6 hlasov
45
Vlastimil Lakatoš, NEKA
6 hlasov
46
Peter Seman, KSS
6 hlasov
47
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
48
Alexander Horváth, MOST - HÍD
5 hlasov
49
Alexander Képes, SMK-MKP
5 hlasov
50
Jozef Krešák, ŠANCA
5 hlasov
51
Tibor Bráz, NEKA
4 hlasov
52
Rudolf Varga, VZDOR
4 hlasov
53
Gábor Szalay, SMK-MKP
3 hlasov
54
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
55
István Zachariaš, SMK-MKP
3 hlasov
56
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
3 hlasov
57
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
2 hlasov
58
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
59
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlasov
60
Attila Oravecz, MOST - HÍD
1 hlasov
61
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlasov
62
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
63
Tamás Iván, SMK-MKP
1 hlasov
64
Augustín Köteles, NAJ
65
László Köteles, SMK-MKP
66
Norbert Krušinský, MOST - HÍD